Оголошується конкурс

з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу із забезпечення роботи комітету по організації та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів приміськими автобусними маршрутами загального користування Волноваського району.

Волноваською райдержадміністрацією оголошується конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу по організації забезпечення роботи конкурсного комітету по організації та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів   приміськими автобусними маршрутами загального користування Волноваського району.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також умовам проведення конкурсу.

Конкурс є відкритим для всіх претендентів, які відповідають його умовам, а саме, враховується:

- досвід роботи підприємства з питань організації пасажирських перевезень;

- наявність фахівців з вищою профільною осві­тою та їх стаж роботи в галузі автомобільного транспорту;

- наявність матеріально-технічного оснащення для забезпечення належної якості підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету по організації та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів приміськими автобусними маршрутами загального користування Волноваського району.

Переможцем конкурсу визначається під­приємство (організація), яке за оцінкою комітету з визначення робочого органу найбільше відповідає умовам кон­курсу.

З переможцем конкурсу організатор укладає договір на виконан­ня функцій робочого органу строком на 3 роки.

Форму заяви для участі в конкурсі можна одержати в управлінні економіки Волноваської райдержадміністрації. З умовами конкурсу   визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу по організації забезпечення роботи конкурсного комітету по організації та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів приміськими автобусними маршрутами загального користування Волноваського району можливо ознайомитися на сайті Волноваської райдержадміністрації   http://www.volnovrda.gov.ua

 Довідки за телефоном  (06244) 4-19-26.

Документи на участь в конкурсі приймаються до 08.12.2017 р. за адресою: м.Волноваха, вул. 1 Травня, 1, управління економіки Волноваської районної державної  адміністрації (каб.102,103).

Конкурс відбудеться  в малій залі районної ради  12.12.2017 р., початок засідання конкурсного комітету о 10.00 год.

Умови конкурсу

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net