Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території для будівництва та обслуговування критого навісу для зберігання техніки та матеріалів, будівництва комплексу оперативних ємностей для комбікорма, розташованого

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту - «Детальний план території для будівництва та обслуговування критого навісу для зберігання техніки та матеріалів, будівництва комплексу оперативних ємностей для комбікорма, розташованого за межами населеного пункту смт Ольгинка по вул. Калинова, Волноваського району, Донецької області» розробляється за межами населеного пункту для розміщення окремого об’єкта будівництва – на основі затвердженої містобудівної документації відповідно до чинного законодавства з використанням матеріалів земельного кадастрів.

  В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового проекту детального плану території на складові довкілля, раціональне використання і відтворення природних ресурсів, на безпеку життєдіяльності населення на охорону його здоров’я.

2.Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного плануванняВолноваська районна державна адміністрація.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (оприлюднення її в засобах масової інформації) на офіційному веб-сайті Волноваської райдержадміністрації – 12.03.2020 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання):

орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій - Волноваська районна державна адміністрація, 85700, Донецька обл., місто Волноваха, вулиця  Героїв 51 ОМБр, 1, відділ містобудування, архітектури та інфраструктури управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Волноваської райдержадміністрації, каб. 407, тел. (06244)4-11-43. Веб-сайт Волноваської райдержадміністрації: www.volnovrda.gov.ua. Строки подання зауважень і пропозицій: з 04.05.2020 до 04.06.2020 включно.

в) дата, часі місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

громадські слухання заплановано на 05.06.2020 року за адресою: 85700, Донецька обл., місто Волноваха, вулиця  Героїв 51 ОМБр, 1, відділ містобудування, архітектури та інфраструктури управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Волноваської райдержадміністрації,  каб. 407, початок о 10.00, тел. (06244)4-11-43.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного  планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування:

Волноваська районна державна адміністрація, 85700, Донецька обл., місто Волноваха, вулиця  Героїв 51 ОМБр, 1, відділ містобудування, архітектури та інфраструктури управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Волноваської райдержадміністрації, каб. 407, тел. (06244)4-11-43.

ґ) орган, до якого подаються зауваження та пропозиції:

Волноваська районна державна адміністрація, 85700, Донецька обл., місто Волноваха, вулиця  Героїв 51 ОМБр, 1, відділ містобудування, архітектури та інфраструктури       управління      житлово-комунального      господарства,  містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Волноваської райдержадміністрації, каб. 407, тел. (06244)4-11-43.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування:

Волноваська районна державна адміністрація, 85700, Донецька обл., місто Волноваха, вулиця  Героїв 51 ОМБр, 1, каб. 407, тел. (06244)4-11-43. Веб-сайт Волноваської райдержадміністрації: www.volnovrda.gov.ua.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного плануванняпідстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.

Додаток: на 36 арк. в ел. вигляді.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37