Інформація

   Інформація про оприлюднення Детального плану території ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління» на розробку детального плану території «Для переносу вивізного залізничного перегону, влаштування другого західного та перевантажувального тупиків з будівництвом залізничних ваг ВТВ – 25 Д, монтажу лінії для освітлення», яка знаходиться на території Новотроїцької селищної ради, Волноваського району, Донецької області (за межами населеного пункту).

          З метою забезпечення містобудівної діяльності на території Волноваського району, керуючись статтею 8, статтею 19, статтею 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Волноваська райдержадміністрація прийняла розпорядження голови Волноваської райдержадміністрації Такаджи Д.А. від 23.02.2018 року № 102 «Про надання дозволу ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління» на розробку детального плану території «Для переносу вивізного залізничного перегону, влаштування другого західного та  перевантажувального тупиків з будівництвом залізничних ваг ВТВ - 25 Д, монтажу лінії для освітлення», яка знаходиться на території Новотроїцької селищної ради, Волноваського району, Донецької області (за межами населеного пункту).

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37