Що потрібно знати коли купуєш насіння

З метою попередження порушень законодавства України в сфері насінництва та розсадництва, а також зменшення обігу неякісного насіння відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області нагадує: згідно зі статтею 15 Закону України «Про насіння та садивний матеріал» насіння і садивний матеріал вводяться в обіг після їх сертифікації.

Продовжити

...

           Данська Рада з Біженцям / Датська Група з розмінування (ДРБ) розробляє нову програму економічного розвитку Донецької та Луганської областей, спрямовану на підтримку вразливих верств населення шляхом посилення їх ролі в місцевій економіці і залучення в виробничо-збутові ланцюжки.

         ДРБ шукає шляхи і можливості поліпшення умов життя місцевого уразливого населення, шляхом збільшення їх доходів, що може бути реалізовано через спів-інвестування в місцеву економіку у співпраці з партнерами з бізнес-сектора.

         Такими бізнес-партнерами можуть бути приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, а також комунальні підприємства місцевих органів влади.Партнерство буде здійснюватися за принципом співфінансування як ДСБ, так і бізнес-партнером.

         Основні умови планованої програми[:

– Кінцевим результатом проекту має бути підвищення доходів місцевого населення на певній цільовій території в Донецькій і / або Луганській області, в тому числі за рахунок їх прямого залучення в виробничо-збутові ланцюжки;

– Ідея проекту повинна припускати розширення бізнес-діяльності партнера, а також залучення місцевого уразливого населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб і осіб, які постраждали від конфлікту, як однієї зі складових частин даного бізнес-проекту.      При цьому створення нових офіційних робочих місць не є обов’язковою умовою програми;

– Проект повинен бути прибутковим для бізнес-партнера;

– Передбачувана сума грантової підтримки від 10 000 до 100 000 доларів США;

– Інвестиція з боку бізнес-партнера в розмірі до 50% від загальної вартості проекту, у фінансовій або нефінансової форми.

         Кінцевий термін подачі заявок: 30 жовтень 2019 р.

Якщо ви зацікавлені у співпраці з ДСБ, будь ласка, перейдіть за посиланням https://forms.gle/pf1wjt3zTQNMFMxdA і заповніть коротку заявку. З усіх питань просимо звертатися за телефоном: + 38-093-073-53-73 (Ольга), + 38-093-076-03-07 (Ганна).

Оголошено

         Управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації повідомляє, що 20 вересня 2019 року Проект IFC «Аграрні розписки в Україні» запрошує сільськогосподарських виробників Донецької і Луганської областей взяти участь у форумі, під час якого власні практичні та доступні програми фінансування будуть презентувати кредитори у сільському господарстві, включаючи банки і постачальників матеріально-технічних ресурсів. Протягом заходу передбачено час для дискусій та обміну досвідом.

          Місце проведення: м.Краматорськ.

   Реєстрація:   9:30-10:00.

Попередня реєстрація учасників за телефоном 099-780-7606

   (Скурідін Віталій, регіональний представник проекту «Аграрні розписки в Україні»).

Про заборону підпалів стерні.

У період завершення збирання зернових культур на території Волноваського району спостерігається значна кількість підпалів стерні (нижньої частини стебел зернових культур на корені після збирання врожаю) і пожежних залишків.

Продовжити

Сільгосптоваровиробники району завершили збирання ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2019 року.

     

     Згідно оперативної інформації станом на 06.08.2019 року валовий збір ранніх зернових та зернобобових культур по району склав 175,6 тис.тонн у початково оприбуткованій вазі ( 168,7 % до минулого року), площа збирання - 55,6 тис.га, врожайність - 31,5 ц/га.

     Озимої пшениці зібрано 148,7 тис. тонн, врожайність – 32,9 ц/га; валовий збір озимого ячменю склав 6,4 тис.тонн при врожайності 39,9 ц/га; ярого ячменю - 16,6 тис. тонн, врожайність – 24,4 ц/га.

     Найбільш високих показників на збиранні врожаю досягли такі господарства:

       ПрАТ «Діанівська птахофабрика»   врожайність озимої пшениці склала 51,1 ц/га;

       АФ «Відродження» - врожайність ранніх зернових культур 48,4 ц/га;

     АФ «Октябрь»         -                                                                   42,3 ц/га;

     СТОВ «Валер’янівське» -                                                             41.2 ц/га;

     АФ «Агросервіс» -                                                                         38,1 ц/га;

     ПрАТ «Екопрод» -                                                                         37,1 ц/га;

     ТОВ «Росія» -                                                                                 36,7 ц/га;

     Агроцех № 7 -                                                                                 36,1 ц/га.

          

     Аграрії району продовжують комплекс літньо-осінніх польових робіт: збирання інших зернових культур , заготівлю кормів ( сіна – 3,7 тис. тонн, соломи - 7,5 тис.тонн, сінажу – 21,4 тис.тонн), проводиться підготовка грунту під сівбу озимих культур врожаю 2020 року.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37