Фермери отримають дотації на гектари і на працівників у 2019 році

Управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації доводить до відома суб’єктів господарювання, що фермерські господарства уже в цьому році зможуть отримувати допомогу на гектар земель і на працівників, які працюють в господарствах. Кабінет міністрів України вніс відповідні зміни до урядової постанови №106 від 07.02.2018 року «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарства». Документ має бути опублікований уже на цьому тижні. Заступник міністра повідомив, що після вступу в дію змін, вони будуть діяти на постійній основі починаючи з цього року.

       Одна зміна — це пряма підтримка на гектар, так само як у Європі — 100 євро, у нас 3 тисячі гривень на площу до 20 га. Тобто фермери можуть отримати до 60 тисяч гривень на площу, але тільки фермери, які створилися з 1 січня 2016 року, тобто новостворені господарства»,

   Друга зміна — це запровадження дотації на члена фермерського господарства у розмірі 9,5 тисяч гривень на члена господарства.

«Це пряма підтримка, це дотація на працюючого зареєстрованого члена господарства. Але ця сума складає не більше 30 тисяч, тобто три члена господарства отримають цю дотацію. Як правило невеликі наші господарства мають у своєму складі не більше трьох членів, якщо більше господарство, то воно отримає все-одно на трьох членів», — повідомив заступник міністра Минагрополитики  Шеремета. За його словами, постанова також розширила список банків, за кредити в яких фермери мають право отримати компенсацію від держави. Раніше це були тільки чотири державних банки — тепер також комерційні.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net