Освітній практикум «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів».

Управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації доводить до відома зацікавлених підприємств, що на адресу Донецької обласної державної адміністрації надійшов лист від Державної установи «Офіс з просування експорту України» з інформацією щодо проведення безкоштовного освітнього практикума «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів».


Практикум відбудеться 09 квітня 2019 року з 10-00 до 16-00 у
м. Києві та транслюватиметься онлайн для підприємств у регіонах.
Взяти участь у освітньому практикуму (особисто та/або онлайн) можуть підприємства, які до 04 квітня заповнять реєстраційну форму за посиланням нижче) та отримають підтвердження участі від організаторів.
Реєстрація відкрита до 04 квітня за посиланням:
- для особистої участі на заході в м.Київ: https://goo.gl/crvAqH
- для участі онлайн у форматі вебінару (посилання на трансляцію буде надіслано зареєстрованим учасникам у день заходу):https://goo.gl/uFKCun 
Більше інформації про подію за посиланням: https://goo.gl/mGeRnj

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net