З 3 по 7 червня на території Національного Комплексу «Експоцентр України» у Києві, відбулася щорічна ХХХІ Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2019». Донецька область прийняла саму активну участь в урочистому заході.

“АГРО-2019” – одна з найбільших агропромислових виставок в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.      Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства та представленню високопродуктивних порід свійських тварин.

         На відкритті агровиставки були присутні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Перший віце-прем’єр-міністра України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, українські та міжнародні експерти, представники близько 1300 компаній із 15 країн світу та інші.

         На виставковому майданчику Донецької області було презентовано продукцію різних підприємств області, яку можно було скуштувати, нову розробку Донецького національного технічного університету “розумна теплиця” – комплекс рішень яких, створюють ідеальні умови для максимального росту рослин.

       Тваринництво на виставці представляло господарство Волноваського району ТОВ «ПІГ ФАРМ» з розведення та вирощування свиней.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37