...

           Данська Рада з Біженцям / Датська Група з розмінування (ДРБ) розробляє нову програму економічного розвитку Донецької та Луганської областей, спрямовану на підтримку вразливих верств населення шляхом посилення їх ролі в місцевій економіці і залучення в виробничо-збутові ланцюжки.

         ДРБ шукає шляхи і можливості поліпшення умов життя місцевого уразливого населення, шляхом збільшення їх доходів, що може бути реалізовано через спів-інвестування в місцеву економіку у співпраці з партнерами з бізнес-сектора.

         Такими бізнес-партнерами можуть бути приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, а також комунальні підприємства місцевих органів влади.Партнерство буде здійснюватися за принципом співфінансування як ДСБ, так і бізнес-партнером.

         Основні умови планованої програми[:

– Кінцевим результатом проекту має бути підвищення доходів місцевого населення на певній цільовій території в Донецькій і / або Луганській області, в тому числі за рахунок їх прямого залучення в виробничо-збутові ланцюжки;

– Ідея проекту повинна припускати розширення бізнес-діяльності партнера, а також залучення місцевого уразливого населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб і осіб, які постраждали від конфлікту, як однієї зі складових частин даного бізнес-проекту.      При цьому створення нових офіційних робочих місць не є обов’язковою умовою програми;

– Проект повинен бути прибутковим для бізнес-партнера;

– Передбачувана сума грантової підтримки від 10 000 до 100 000 доларів США;

– Інвестиція з боку бізнес-партнера в розмірі до 50% від загальної вартості проекту, у фінансовій або нефінансової форми.

         Кінцевий термін подачі заявок: 30 жовтень 2019 р.

Якщо ви зацікавлені у співпраці з ДСБ, будь ласка, перейдіть за посиланням https://forms.gle/pf1wjt3zTQNMFMxdA і заповніть коротку заявку. З усіх питань просимо звертатися за телефоном: + 38-093-073-53-73 (Ольга), + 38-093-076-03-07 (Ганна).

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37