Звіти ЦЗ та НС

Інформація

про криміногенну та соціально-політичну ситуацію

 у Волноваському районі з 03 по 07 липня 2017 року.

Відповідно до моніторингу зведень прес-центру штабу АТО військово-політична обстановка має стабільно-напружений характер. Підрозділи сил АТО повністю контролюють ситуацію у зоні своєї відповідальності та, у разі потреби, готові дати противнику гідну відсіч.

По добовим зведенням Волноваського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області на території району в період з 03 по 07 липня було зафіксовано:

Смерті

-          Без ознак насильницької смерті;

-          З ознаками насильницької смерті;

-          Самогубство;

-          Невпізнані трупи;

-          Спроба суїциду

9

9

0

0

0

0

Крадіжки

6

Сварки побутового характеру

6

Виявлено наркотичних речовин

3

Повідомлення про звернення за медичною допомогою

12

Хуліганство

3

ДТП

1

Правопорушення з боку військових

2

Виявлено снаряд, який не вибухнув

0

Теракт

0

Незаконне позбавлення волі

0

Незаконний перетин кордону

0

За інформацією 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області 03.07.2017 року в с. Бахчовик, вул.Шкільна, 12 відбулось загоряння житлового будинку Причина пожежі: порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. 05.07.2017 року в с.Андріївка, вул.Шевченко, 69 відбулось загоряння господарських споруд. Причини пожежі встановлюються. Жертв та постраждалих не було.

Протягом тижня робота райдержадміністрації була спрямована на зміцнення суспільно-політичної стабільності, консолідації жителів, створення атмосфери злагоди та взаєморозуміння між суб’єктами громадсько-політичного життя, вирішення пріоритетних питань соціально-економічного розвитку району.

Головою районної державної адміністрації О.Л.Баранником 03.07.2017 року проведено нараду за участю керівників силових структур району. На щотижневій апаратній нараді з керівниками підприємств, організацій, установ міста, управлінь, відділів та служб райдержадміністрації було обговорено і вирішено ряд питань щодо життєдіяльності району на наступний тиждень.

Проведено прийоми громадян з питань надання матеріальної, гуманітарної допомоги, про виплату соціальної допомоги переселенцям, про цільове використання коштів при народжені дитини, безоплатної первинної правової допомоги, надання населенню субсидій та інше.

01 липня 2017 року, за запрошенням Народного депутата України Д.Лубінця та з нагоди 85-річчя заснування Донецької області, Волноваський район відвідали - Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні Люк Якобс, другий секретар та військовий аташе посольства Бельгії в Україні Дірк Декостер та власник журналу "Бізнес WOMAN" Ганна Крисюк.

03 липня 2017 року в малій залі райдержадміністрації відбулося засідання районної міжвідомчої комісії з підготовки та проведення оздоровлення, відпочинку дітей влітку 2017 року в ДЗОВ ім.К.Бабіна.

Протягом зазначеного періоду районні громадські організації та політичні партії виявляли середню активність.

Таким чином, суспільно-політична ситуація в районі є стабільно-керованою  та повністю залежною від подій проведення антитерористичної операції. яка є цілком контрольованою силами АТО.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net