Відомості ЦЗ та НС

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

11 липня 2017 року відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Баранника О.Л.

В засіданні комісії приймали участь перший заступник голови райдержадміністрації Такаджи Д.А., начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Кушнір В.С., представники 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області, відділу ГУ Національної поліції у Донецькій області, управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, управління розвитку агропромислового розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації, управління Держпродспоживслужби», КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня», КУОЗ «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та інші.

На порядку денному були розглянуті питання:

1.Про відновлення роботи в комунальному підприємстві ДНЗ № 38 «Голубок» с. Рівнопіль, Волноваського району, Донецької області після спалаху гострої кишкової інфекції.

  1. Про хід виконання планів щодо посилення протипожежного захисту лісових масивів та екосистем Волноваського району на 2017 рік.
  2. Про хід виконання заходів запобігання загибелі людей на водних об’єктах району у літній період 2017 року.
  3. Про хід виконання заходів щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Волноваського району у літній період 2017 року.
  4. Про практичне навчання на тему: «Дії органів управління та сил місцевої ланки територіальної та функціональної підсистем ЕДС ЦЗ при організації управління і проведення рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації надзвичайної ситуації на території Волноваського району».

За підсумками розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net