Відведення земельних ділянок

Першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва .

Учасники бойових дій можуть безоплатно отримувати земельні ділянки в такому розмірі:

- для ведення садівництва – не більше 0,12 гектара;

- для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара.

Для реалізації права на безоплатне отримання земельної ділянки учасникам бойових дій потрібно звертатись до органів влади (далі – уповноважений орган) відповідно до приналежності ділянок:

- для отримання ділянок з земель комунальної власності – до сільських, селищних, міських рад;

- для отримання ділянок з земель державної власності – до районних держадміністрацій;

-  для отримання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або у користування для всіх потреб – до Центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин (його територіальних органів) (Державне агентство земельних ресурсів України).

Для отримання земельної ділянки  учасникам бойових дій, слід звернутись до уповноваженого органу (згідно з приналежністю обраної ділянки) та подати такі документи: клопотання довільної форми, в якому зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри; графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки; погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб); копія посвідчення учасника бойових дій, або копія довідки про участь в АТО, або витяг з наказу; копія паспорта; копія ідентифікаційного номера.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37