Переможці конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби Волноваської райдержадміністрації категорії «В» за 08.12.2017 року

  1. За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу культури і туризму Волноваської райдержадміністрації переможцем визначено:

Михайлову Крістіну Ігорівну.

  1. За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Волноваської райдержадміністрації переможцем визначено:

Густеру Дмитра Геннадійовича.

  1. За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та будівництва управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Волноваської райдержадміністрації переможцем визначено:

Скачкова Дмитра Михайловича.

  1. За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу управління персоналом та з питань організаційної роботи  Волноваської райдержадміністрації переможцем визначено:

Алєксєєву Ганну Олександрівну.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net