ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті  Центральної виборчої комісії „Державний реєстр виборців” (http://www.drv.gov.ua/) розроблений та функціонує програмний ресурс Особистий кабінет виборця.

Метою обробки персональних даних є надання відповіді на запит про включення виборця до Державного реєстру виборців.

Запрошуємо Вас відвідати даний програмний ресурс, створити свій особистий електронний кабінет та перевірити наявність себе в Державному реєстрі виборців. Для цього необхідно зареєструватися за веб-адресою сайту (http://www.drv.gov.ua/) або через офіційний сайт Центральної виборчої комісії (http://www.cvk.gov.ua/).

В Особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього необхідно заповнити всі поля у формі запиту в розділі „Перевірити дані в Реєстрі”.

Відповідь на запит буде надіслана на Вашу електронну адресу. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.

Таким чином, за наявності доступу до мережі Інтернет, кожний виборець має можливість перевірити свої дані в Реєстрі.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37