Відділ інформує

Шановні виборці!


   31 грудня 2018 року стартувала виборча кампанія чергових виборів Президента України. Цього разу ми будемо обирати гаранта нашої держави 31 березня 2019 року.
   Отже, шановні виборці, щоб не залишитися осторонь виборів і щоб ваше ім’я було гордо вписане в списках виборців, потрібно небагато – перевірити себе та своїх близьких в цих списках. А в Державному реєстрі виборців це можливо зробити вже сьогодні. 
   Для цього вам необхідно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців Волноваської райдержадміністрації або скористатись послугами сучасного онлайн-сервісу „Особистий кабінет виборця” на веб-сторінці „Державний реєстр виборців” (http://www.drv.gov.ua/). Для цього необхідно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом однієї доби ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану під час реєстрації.
Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство України, а також тих, хто на минулих виборах не знайшов себе в списках або виявив помилки у своїх даних. Звернувшись до нас ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить вам віддати свій голос за обраного кандидата!
Також повідомляємо, що тим виборцям, які у день виборів будуть у відрядженні, на лікуванні, тощо, законодавство забезпечує можливість тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси. 
   Для цього необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців у місці свого тимчасового перебування або за своєю виборчою адресою з відповідною заявою. При поданні заяви громадянин пред’являє паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та додає документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. 
   Звертаємо увагу, що громадяни України, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.
   Не залишайте перевірку на останній день — за п’ять днів до виборів включення до списків виборців можливе лише за рішенням суду, а в день голосування - взагалі заборонене. 
   ЗВЕРТАЙТЕСЬ до відділу ведення Державного реєстру виборців!
Наша адреса залишається незмінною: 
м. Волноваха вул. Героїв 51 ОМБр, 1, Волноваська районна державна адміністрація, другий поверх, кабінет 206, 207, відділ ведення Державного реєстру виборців.
Роз’яснення ви можете отримати за телефонами: 
(06244) 4-16-61, 4-10-72


 


Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців

Волноваської райдержадміністрації

у січні 2019 року

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net