Відділ інформує

Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців

Волноваської райдержадміністрації

 

у квітні 2019 року

 

     Протягом квітня поточного року відділом ведення Державного реєстру виборців здійснено поновлення бази даних Державного реєстру виборців за березень та квітень 2019 року, (зібрано відомості, перевірено за допомогою локального ПЗ перевірки вхідних форм, опрацьовано в АІТС та затверджено наказами начальника відділу). Так, за цей період сформовано накази керівника відділу в електронній формі з використанням цифрового підпису(ЕЦП):

- на внесення запису до бази даних Реєстру – 21;

- на внесення змін – 240;

- щодо знищення записів про виборців, термін зберігання яких закінчився (п.5 ст.17 Закону України “Про Державний реєстр виборців”) – 5.

                    Погоджені звернення інших відділів ведення Державного реєстру виборців щодо зміни виборчої адреси виборців у системі АІТС ДРВ.

                        Сформовано та надіслано запити до районного відділу ГУ ДМС України в Донецькій області, відділу державної реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Волноваської міської ради, Волноваського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, органів реєстрації сільських, селищних рад по виборцях, які мають розбіжності в відомостях періодичного поновлення за березень та квітень 2019 року, підтвердження персональних даних виборців, що зазначені в повідомленнях дільничних виборчих комісіях та підтвердження факту смерті.

                        Проводиться щоденна перевірка інформації, яка зазначається громадянами в "Особистому кабінеті виборця”.

                        Опрацьовано 62 заяви та надано довідки виборцям, які звернулися до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо включення до бази даних Реєстру, зміни ідентифікаційних даних та виборчих адрес.

                        Опрацьовано 440 заяв та надано посвідчення виборцям, які звернулися до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо тимчасової зміни місця голосування.                      

                       Опрацьовано 105 запитів виборців до відділу щодо перевірки своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців та надано відповідні повідомлення.

                      Проведено збір інформації та внесення відповідних даних до АІТС ДРВ стосовно найменування нових та перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів, кутків тощо), присвоєння номерів новим будинкам і зміни нумерації існуючих будинків Волноваського району.                

                      Проводиться візуальний та автоматизований контроль повноти та коректності персональних даних Державного реєстру виборців в межах території Волноваського району.

                        Ведеться постійна співпраця з відділами ведення Державного реєстру виборців щодо внесення відповідних змін до АІТС ДРВ, з районним відділом ГУ ДМС України в Донецькій області та міською, селищними і сільськими радами Волноваського району щодо уточнення даних про виборців та упорядкування нумерації будинків населених пунктів району.

                      Ведеться постійна робота щодо виконання плану КСЗІ. Регулярно заповнюється журнал обліку подій та робіт щодо експлуатації ІТС ОВР/РОА.                

                        Здійснено: контроль за цілісністю саморуйнівних захисних наклейок, контроль працездатності та оновлення антивірусних баз і антивірусного програмного забезпечення на АРМ ІТС ВВР.

                      У зв’язку з проведенням повторного голосування 21 квітня 2019 року чергових виборів Президента України здійснено збір та опрацювання відомостей періодичного поновлення за період з 01 по 10 квітня поточного року.

                        Ведеться постійна співпраця з окружною виборчою комісією стосовно передачі інформації, що надходить від Центральної виборчої комісії.

                     15 квітня проведено роботу щодо виготовлення та видачі іменних запрошень дільничним виборчим комісіям.

                        Отримано та опрацьовано в базі даних Реєстру повідомлення від 14 спеціальних виборчих дільниць, утворених на територіях військових частин (формувань), щодо включення виборців на даних спеціальних дільницях.

                       Також опрацьовано повідомлення про включення виборців до списку виборців на спеціальній виборчої дільниці, утвореній в Волноваській ЦРЛ.

                       17-18 квітня проведена робота щодо виготовлення та передачі дільничним виборчим комісіям списків виборців для повторного голосування на виборах Президента України 21 квітня 2019 року.

                        Перед процесом передачі списків виборців начальник відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації Наталя Ворона розповіла головам, секретарям та членам комісій про роботу зі списками в день голосування. Акцентувала увагу на обов’язковій передачі відділу ведення Державного реєстру виборців повідомлень про зміни, внесені на звичайній виборчій дільниці.

                        В день голосування, 21 квітня 2019 року, працівники відділу співпрацювали з дільничними виборчими комісіями щодо пошуку виборців, що не знайшли себе в списку, уточнення даних про громадян.

                        22-24 квітня проводився збір та опрацювання повідомлень дільничних виборчих комісій щодо змін, внесених до списку виборців.

                       26 квітня начальником відділу на засіданні окружної виборчої комісії передано другі примірники списків виборців, що використовувались для повторного голосування 21 квітня чергових виборів Президента України, за відповідним актом.

                       Працівниками відділу пройдено он-лайн тестування, запропоноване службою розпорядника Реєстру, за темами:

  • „Робота в АІТС ДРВ”;
  • „Нормативно – правові акти ДРВ”;

                   -   „Операційна система Microsoft Windows XP”;

  • „Закон України „Про Державний реєстр виборців”;
  • „Закон України „Про вибори народних депутатів України”;
  • „Open Office.org”;

       -   „Тест для керівників та адміністраторів безпеки ОВ ДРВ”.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net