Відділ інформує

Про роботу  відділу ведення Державного реєстру виборців

Волноваської райдержадміністрації

у грудні 2017 року

                  Протягом грудня поточного року відділом ведення Державного реєстру виборців здійснено поновлення бази даних Державного реєстру виборців за листопад 2017 року, (зібрано відомості, перевірено за допомогою локального ПЗ перевірки вхідних форм, опрацьовано в АІТС та затверджено наказами начальника відділу). Так, за цей період, сформовано та роздруковано накази:

 • - на внесення запису до бази даних Реєстру – 6;
 • - на внесення  змін – 42;

      -    щодо знищення записів про виборців термін зберігання яких закінчився (п.5 ст.17 Закону України “Про Державний реєстр виборців”) - 7.

               Погоджені звернення інших відділів ведення Державного реєстру виборців щодо зміни виборчої адреси виборців у системі АІТС ДРВ.      

              Опрацьовано переадресовані рядки інших відділів ведення Державного реєстру виборців по типу відомості  7.2, 5.3.

               Сформовано та надіслано запити до районного відділу ГУ ДМС України в Донецькій області, відділу державної реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Волноваської міської ради, органів реєстрації сільських, селищних рад по виборцях, які мають розбіжності в відомостях періодичного поновлення за листопад 2017 року.

                Опрацьовані відповіді на запити Волноваського РВ ГУ ДМС України в Донецькій області та органів реєстрації місцевих рад району засобами АІТС ДРВ.  

                 Опрацьовано 55 заяв та надано довідки виборцям, які звернулися до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо включення до бази даних Реєстру, зміни ідентифікаційних даних та виборчих адрес.                

                Опрацьовано 244 запити виборців до відділу щодо перевірки своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців та надано відповідні повідомлення.

                Проведено збір інформації та внесення відповідних даних до АІТС ДРВ стосовно найменування нових та перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів, кутків тощо), присвоєння номерів новим будинкам і зміни нумерації існуючих будинків Волноваського району.

               Ведеться постійна співпраця з відділами ведення Державного реєстру виборців щодо внесення відповідних змін до АІТС ДРВ, з районним відділом ГУ ДМС України в Донецькій області та міською, селищними і сільськими радами Волноваського району щодо уточнення даних про виборців та упорядкування нумерації  будинків населених пунктів району.

               Проводиться візуальний та автоматизований контроль повноти та коректності персональних даних Державного реєстру виборців в межах території Волноваського району.

 Ведеться підготовка документації для переходу на електронну форму наказів начальника відділу.

На виконання постанови Центральної виборчої комісії від 24.11.2017 № 260 „Про погодження використання програмно-апаратних комплексів відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення” документально оформлено передачу ПАКів відділу із числа техніки, отриманої у 2014 році, яка знаходиться у резервному фонді та перебуває на балансі Центральної виборчої комісії. Отримано 1 ноутбук від облдержадміністрації.

                У зв’язку зі здійсненням Центральною виборчою комісією заходів щодо зміни операційної системи, яка використовується на робочих місцях користувачів АІТС „Державний реєстр виборців”, проведено роботу щодо встановлення Windows 10Pro на робочих станціях відділу. Встановлено відповідні оновлення.

Отримано у відділі адміністрування ДРВ ОДА програмно-апаратні засоби ідентифікації користувачів (Secure Token-337) та активовано в системі. Програмно-апаратні засоби ідентифікації користувачів Ua-Token та картки доступу, які були в користуванні відділу, передано до відділу адміністрування ДРВ ОДА для подальшої відправки до Центральної виборчої комісії.

               Встановлено оновлене антивірусне ПЗ McAfree на робочих станціях відділу.

               Здійснено технічне обслуговування системи охоронно-пожежної сигналізації. Замінено акумулятор.

               Підготовлено документи для проведення щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

               Ведеться постійна робота щодо виконання плану КСЗІ. Регулярно заповнюється журнал обліку подій та робіт щодо експлуатації ІТС ОВР/РОА.

                Здійснено: контроль за цілісністю саморуйнівних захисних наклейок; контроль працездатності та оновлення антивірусних баз і антивірусного програмного забезпечення на АРМ ІТС ВВР.

               

          Працівниками відділу пройдено он-лайн тестування, запропоноване службою розпорядника Реєстру,  за темами:

 • - „Робота в АІТС ДРВ”;
 • - „Нормативно – правові акти ДРВ”;
 • - „Операційна система Microsoft Windows XP”;
 • - Закон України „Про Державний реєстр виборців”;
 • - Закон України „Про вибори народних депутатів України”;
 • - „Open Office.org”;

      -    „Тест для керівників та адміністраторів безпеки ОВ ДРВ”.

 • Ban Pr
 • Ban Urad
 • Ban Vr
 • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net