Відділ інформує

Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців

Волноваської райдержадміністрації

у липні 2019 року

     Протягом липня поточного року відділом ведення Державного реєстру виборців здійснено поновлення бази даних Державного реєстру виборців за червень 2019 року, а також за період з 28 червня по 10 липня поточного року у зв’язку з виборчим процесом.

(зібрано відомості, перевірено за допомогою локального ПЗ перевірки вхідних форм, опрацьовано в АІТС та затверджено наказами начальника відділу). Так, за цей період сформовано накази керівника відділу в електронній формі з використанням цифрового підпису(ЕЦП):

- на внесення запису до бази даних Реєстру – 25;

- на внесення змін – 298;

- щодо знищення записів про виборців, термін зберігання яких закінчився (п.5 ст.17 Закону України “Про Державний реєстр виборців”) – 6.

                    Погоджені звернення інших відділів ведення Державного реєстру виборців щодо зміни виборчої адреси виборців у системі АІТС ДРВ.

                     Сформовано та надіслано запити до відділу державної реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Волноваської міської ради, органів реєстрації сільських, селищних рад про підтвердження персональних даних виборців, що зазначені в повідомленнях дільничних виборчих комісій та сформували запит в «Особистому кабінеті виборця».

                   Проведено перевірку інформації, яка була зазначена громадянами в "Особистому кабінеті виборця” та внесено відповідні зміни до бази даних Реєстру.

                     Опрацьовано 14 запитів та надано відповідь Волноваському РВ ГУ ДМС України в Донецькій області стосовно надання інформації про персональні дані громадян, що містяться в Державному реєстрі виборців.

                     Опрацьовано 26 заяв та надано довідки виборцям, які звернулися до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо включення до бази даних Реєстру, зміни ідентифікаційних даних та виборчих адрес.

                    Опрацьовано 2768 заяв та надано посвідчення виборцям, які звернулися до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо тимчасової зміни місця голосування, у зв’язку з проведенням позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.                  

                    Опрацьовано 15 запитів громадян до відділу щодо перевірки своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців та надано відповідні повідомлення.

                     Велась робота з військовими частинами щодо тимчасової зміни місця голосування.

                     Проведено збір інформації та внесення відповідних даних до АІТС ДРВ стосовно найменування нових та перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів, кутків тощо), присвоєння номерів новим будинкам і зміни нумерації існуючих будинків Волноваського району.                

                     Проводиться візуальний та автоматизований контроль повноти та коректності персональних даних Державного реєстру виборців в межах території Волноваського району.

                     Ведеться постійна співпраця з відділами ведення Державного реєстру виборців щодо внесення відповідних змін до АІТС ДРВ, з районним відділом ГУ ДМС України в Донецькій області та міською, селищними і сільськими радами Волноваського району щодо уточнення даних про виборців та упорядкування нумерації будинків населених пунктів району.

                      Ведеться постійна робота щодо виконання плану КСЗІ. Регулярно заповнюється журнал обліку подій та робіт щодо експлуатації ІТС ОВР/РОА.                

                       Здійснено: контроль за цілісністю саморуйнівних захисних наклейок, контроль працездатності та оновлення антивірусних баз і антивірусного програмного забезпечення на АРМ ІТС ВВР.

                       У зв’язку з проведенням позачергових виборів народних депутатів України проведено работу щодо придбання паперу, тонерів для друку списків виборців.

                        Здійснено ремонтні роботи принтерів, що знаходяться у відділі, представниками Коніка Мінолта.

                        24-25 липня отримано принтер Bizhub 308e та здійснено його підключення та налаштування.

                        Велась постійна співпраця з окружною виборчою комісією стосовно передачі інформації, що надходила від Центральної виборчої комісії.

                  03 липня 2019 року на засіданні окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 60 головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Людмила Вєдєніна проінформувала членів комісії щодо можливості змінити місце голосування для забезпечення стабільної безперервної роботи в день голосування та довела присутнім порядок звернення та терміни передбачені для здійснення даної процедури.

                  06-07 липня сформовано та виготовлено попередні списки виборців

                  09 липня проведено роботу щодо передачі попередніх списків виборців та іменних запрошень для 54 звичайних виборчих дільниць.

                  16-17липня сформовано та виготовлено уточнені списки виборців.          

                  18 липня проведено роботу щодо видачі уточнених списків виборців.

                 29 липня на засіданні окружної виборчої комісії № 60 начальником відділу передано другі примірники попередніх та уточнених списків виборців для відповідної передачі їх до архівної установи.

                  Протягом виборчого процесу на сайті райдержадміністрації та дошках оголошень розміщувалась інформація щодо можливості звернень громадян для тимчасової зміни місця голосування у зв’язку з виборчим процесом, а також графік роботи відділу у вихідні дні.

                 Працівниками відділу пройдено он-лайн тестування, запропоноване службою розпорядника Реєстру, за темами:

  • „Робота в АІТС ДРВ”;
  • „Нормативно – правові акти ДРВ”;

                   -   „Операційна система Microsoft Windows XP”;

  • „Закон України „Про Державний реєстр виборців”;
  • „Закон України „Про вибори народних депутатів України”;
  • „Open Office.org”;

       -   „Тест для керівників та адміністраторів безпеки ОВ ДРВ”.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net