Відділ інформує

Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців

Волноваської райдержадміністрації

 

1-9 листопада 2018 року

                  За період з 1 по 9 листопада поточного року відділом ведення Державного реєстру виборців розпочато поновлення бази даних Державного реєстру виборців за жовтень 2018 року, (зібрано відомості, перевірено за допомогою локального ПЗ перевірки вхідних форм, опрацьовується в АІТС та затверджується наказами начальника відділу). Так, за цей період, сформовано накази керівника відділу в електронній формі з використанням цифрового підпису(ЕЦП):

 • на внесення запису до бази даних Реєстру – 8;
 • на внесення змін – 28;

     -   щодо знищення записів про виборців, термін зберігання яких закінчився (п.5 ст.17 Закону України “Про Державний реєстр виборців”) - 3.

           Погоджені звернення інших відділів Державного реєстру виборців щодо зміни виборчої адреси виборців у системі АІТС ДРВ.

           Опрацьовано переадресовані рядки інших відділів ведення Державного реєстру виборців по типу відомості 7.2, 5.3.

           Сформовано та надіслано запити до районного відділу ГУ ДМС України в Донецькій області, органу реєстрації Новоселівської сільської ради рад по виборцях, які мають розбіжності в відомостях періодичного поновлення за жовтень 2018 року та по виборцю щодо підтвердження його персональних даних.

           Опрацьовано 35 заяв та надано довідки виборцям, які звернулися до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо включення до бази даних Реєстру, зміни ідентифікаційних даних та виборчих адрес.                

           Опрацьовано 141 запит виборців до відділу щодо перевірки своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців та надано відповідні повідомлення.

           Проведено збір інформації та внесення відповідних даних до АІТС ДРВ стосовно найменування нових та перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів, кутків тощо), присвоєння номерів новим будинкам і зміни нумерації існуючих будинків Волноваського району.

           Проводиться візуальний та автоматизований контроль повноти та коректності персональних даних Державного реєстру виборців в межах території Волноваського району.

           Ведеться постійна співпраця з відділами ведення Державного реєстру виборців щодо внесення відповідних змін до АІТС ДРВ, з районним відділом ГУ ДМС України в Донецькій області та міською, селищними і сільськими радами Волноваського району щодо уточнення даних про виборців та упорядкування нумерації будинків населених пунктів району.

         Розпочато співпрацю відділу з військово-цивільною адміністрацією сіл Широкине та Бердянське щодо подань відомостей про виборців.

         Начальником відділу 7 листопада 2018 року прийнято участь у навчанні з секретарями місцевих рад району та підготовлено виступ з теми «Про звичайні виборчі дільниці, що діють на постійній основі. Порядок зміни їх меж, адрес та місцезнаходження.»

         Проведено всі необхідні інженерно-технічні та організаційні заходи згідно виконання плану робіт КСЗІ.

         Працівниками відділу пройдено он-лайн тестування, запропоноване службою розпорядника Реєстру, за темами:

 • „Робота в АІТС ДРВ”;
 • „Нормативно – правові акти ДРВ”;
 • „Операційна система Microsoft Windows XP”;
 • Закон України „Про Державний реєстр виборців”;
 • Закон України „Про вибори народних депутатів України”;
 • „Open Office.org”;      
 • „Тест для керівників та адміністраторів безпеки ОВ ДРВ”.

 • Ban Pr
 • Ban Urad
 • Ban Vr
 • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net