Відділ інформує

Шановні виборці!


   31 грудня 2018 року стартувала виборча кампанія чергових виборів Президента України. Цього разу ми будемо обирати гаранта нашої держави 31 березня 2019 року.
   Отже, шановні виборці, щоб не залишитися осторонь виборів і щоб ваше ім’я було гордо вписане в списках виборців, потрібно небагато – перевірити себе та своїх близьких в цих списках. А в Державному реєстрі виборців це можливо зробити вже сьогодні. 
   Для цього вам необхідно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців Волноваської райдержадміністрації або скористатись послугами сучасного онлайн-сервісу „Особистий кабінет виборця” на веб-сторінці „Державний реєстр виборців” (http://www.drv.gov.ua/). Для цього необхідно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом однієї доби ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану під час реєстрації.
Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство України, а також тих, хто на минулих виборах не знайшов себе в списках або виявив помилки у своїх даних. Звернувшись до нас ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить вам віддати свій голос за обраного кандидата!
Також повідомляємо, що тим виборцям, які у день виборів будуть у відрядженні, на лікуванні, тощо, законодавство забезпечує можливість тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси. 
   Для цього необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців у місці свого тимчасового перебування або за своєю виборчою адресою з відповідною заявою. При поданні заяви громадянин пред’являє паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та додає документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. 
   Звертаємо увагу, що громадяни України, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.
   Не залишайте перевірку на останній день — за п’ять днів до виборів включення до списків виборців можливе лише за рішенням суду, а в день голосування - взагалі заборонене. 
   ЗВЕРТАЙТЕСЬ до відділу ведення Державного реєстру виборців!
Наша адреса залишається незмінною: 
м. Волноваха вул. Героїв 51 ОМБр, 1, Волноваська районна державна адміністрація, другий поверх, кабінет 206, 207, відділ ведення Державного реєстру виборців.
Роз’яснення ви можете отримати за телефонами: 
(06244) 4-16-61, 4-10-72


Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців

Волноваської райдержадміністрації

 

8-11 січня 2019 року

                  За період з 8 по 11 січня поточного року відділом ведення Державного реєстру виборців здійснюється поновлення бази даних Державного реєстру виборців за грудень 2018 року, (зібрано відомості, перевірено за допомогою локального ПЗ перевірки вхідних форм, опрацьовується в АІТС та затверджується наказами начальника відділу). Так, за цей період, сформовано накази керівника відділу в електронній формі з використанням цифрового підпису(ЕЦП):

 • на внесення запису до бази даних Реєстру – 2;
 • на внесення змін – 12;

     -   щодо знищення записів про виборців, термін зберігання яких закінчився (п.5 ст.17 Закону України “Про Державний реєстр виборців”) - 1.

           Погоджені звернення інших відділів Державного реєстру виборців щодо зміни виборчої адреси виборців у системі АІТС ДРВ.

           Опрацьовано переадресовані рядки інших відділів ведення Державного реєстру виборців по типу відомості 5.3., 7.2.

           Сформовано та надіслано запити до районного відділу ГУ ДМС України в Донецькій області по виборцях, які мають розбіжності в відомостях періодичного поновлення за грудень 2018 року.

           Опрацьовано 2 заяви та надано довідки виборцям, які звернулися до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо включення до бази даних Реєстру, зміни ідентифікаційних даних та виборчих адрес.                

           Опрацьовано 20 запитів виборців до відділу щодо перевірки своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців та надано відповідні повідомлення.

           Проведено збір інформації та внесення відповідних даних до АІТС ДРВ стосовно найменування нових та перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів, кутків тощо), присвоєння номерів новим будинкам і зміни нумерації існуючих будинків Волноваського району.

           Проводиться візуальний та автоматизований контроль повноти та коректності персональних даних Державного реєстру виборців в межах території Волноваського району.

           Ведеться постійна співпраця з відділами ведення Державного реєстру виборців щодо внесення відповідних змін до АІТС ДРВ, з районним відділом ГУ ДМС України в Донецькій області та міською, селищними і сільськими радами Волноваського району щодо уточнення даних про виборців та упорядкування нумерації будинків населених пунктів району.         

           Направлено подання до Центральної виборчої комісії у зв’язку з перенесенням звичайних виборчих дільниць № 140392, № 140379 на територію іншої сільської ради, а також внесенням змін до меж виборчих дільниць, розташованих на території Волноваського району.

           Ведеться постійна робота щодо виконання плану КСЗІ. Регулярно заповнюється журнал обліку подій та робіт щодо експлуатації ІТС ОВР/РОА.  

          Здійснено: контроль за цілісністю саморуйнівних захисних наклейок; контроль працездатності та оновлення антивірусних баз і антивірусного програмного забезпечення на АРМ ІТС ВВР.

         Працівниками відділу пройдено он-лайн тестування, запропоноване службою розпорядника Реєстру, за темами:

 • „Робота в АІТС ДРВ”;
 • „Нормативно – правові акти ДРВ”;
 • „Операційна система Microsoft Windows XP”;
 • Закон України „Про Державний реєстр виборців”;
 • Закон України „Про вибори народних депутатів України”;
 • „Open Office.org”;      
 • „Тест для керівників та адміністраторів безпеки ОВ ДРВ”.

 • Ban Pr
 • Ban Urad
 • Ban Vr
 • Ban Don

© 2018 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net