Відділ інформує

Про роботу  відділу ведення Державного реєстру виборців

Волноваської райдержадміністрації

13-17 листопада  2017 року

        За період з 13 по 17 листопада поточного року відділом ведення Державного реєстру виборців розпочато поновлення бази даних Державного реєстру виборців за  жовтень 2017 року, (зібрано відомості, перевірено за допомогою локального ПЗ перевірки вхідних форм, опрацьовується в АІТС та затверджується наказами начальника відділу). Так, за цей період, сформовано та роздруковано накази:

 • - на внесення запису до бази даних Реєстру – 2;
 • - на внесення  змін – 12;

      -    щодо знищення записів про виборців термін зберігання яких закінчився (п.5 ст.17 Закону України “Про Державний реєстр виборців”) -1.

                 Погоджені звернення інших відділів Державного реєстру виборців щодо зміни виборчої адреси виборців у системі АІТС ДРВ.

                  Опрацьовано переадресовані рядки інших відділів ведення Державного реєстру виборців по типу відомості 7.2.

                  Сформовані та надіслані запити до районного відділу ГУ ДМС України в Донецькій області, органів реєстрації сільських, селищних рад по виборцях які мають розбіжності у відомостях періодичного поновлення за жовтень 2017 року.

                  Опрацьовано 24 заяви та надано довідки виборцям, які звернулися до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо включення до бази даних Реєстру, зміни ідентифікаційних даних та виборчих адрес.                

                  Опрацьовано 74 запити виборців до відділу щодо перевірки своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців та надано відповідні повідомлення.

       Проведено збір інформації та внесення відповідних даних до АІТС ДРВ стосовно найменування нових та перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів, кутків тощо), присвоєння номерів новим будинкам і зміни нумерації існуючих будинків Волноваського району.

        Проводиться візуальний та автоматизований контроль повноти та коректності персональних даних Державного реєстру виборців в межах території Волноваського району.

        Ведеться постійна співпраця з відділами ведення Державного реєстру виборців щодо внесення відповідних змін до АІТС ДРВ, з районним відділом ГУ ДМС України в Донецькій області та міською, селищними і сільськими радами Волноваського району щодо уточнення даних про виборців та упорядкування нумерації  будинків населених пунктів району.

     Ведеться підготовка документації для переходу на електронну форму наказів начальника відділу.

                  Укладено угоду на технічне обслуговування системи охоронно-пожежної сигналізації. Ведеться постійна робота щодо виконання плану КСЗІ.

          Працівниками відділу пройдено он-лайн тестування, запропоноване службою розпорядника Реєстру,  за темами:

 • - „Робота в АІТС ДРВ”;
 • - „Нормативно – правові акти ДРВ”;
 • - „Операційна система Microsoft Windows XP”;
 • - Закон України „Про Державний реєстр виборців”;
 • - Закон України „Про вибори народних депутатів України”;
 • - „Open Office.org”;      

     -    „Тест для керівників та адміністраторів безпеки ОВ ДРВ”. 

 • Ban Pr
 • Ban Urad
 • Ban Vr
 • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net