Відділ інформує.

              Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців

Волноваської райдержадміністрації

у травні 2020 року

      Протягом травня поточного року відділом ведення Державного реєстру виборців здійснено поновлення бази даних Державного реєстру виборців за квітень 2020 року (зібрано відомості, перевірено за допомогою локального ПЗ перевірки вхідних форм, опрацьовано в АІТС та затверджено наказами начальника відділу). Так, за цей період сформовано накази керівника відділу в електронній формі з використанням цифрового підпису(ЕЦП):

- на внесення запису до бази даних Реєстру – 5;

- на внесення змін – 12;

- щодо знищення записів про виборців, термін зберігання яких закінчився (п.5 ст.17 Закону України “Про Державний реєстр виборців”) – 6.

     Погоджені звернення інших відділів ведення Державного реєстру виборців щодо зміни виборчої адреси виборців у системі АІТС «ДРВ».

     Сформовано та надіслано 16 запитів до органів реєстрації сільських, селищних рад про підтвердження персональних даних виборців, підтвердження реєстрації виборців, що вибули з військових частин, установ відбування покарань та знятих з обліку в МЗС.

    Опрацьовано 4 запити та надано відповіді Волноваському РВ ГУ ДМС України в Донецькій області стосовно надання інформації про персональні дані громадян, що містяться в Державному реєстрі виборців.

   Проведено збір інформації та внесення відповідних даних до АІТС «ДРВ» стосовно найменування нових та перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів, кутків тощо), присвоєння номерів новим будинкам і зміни нумерації існуючих будинків Волноваського району.

   Сформовано та направлено 30 запитів до органів реєстрації місцевих рад району та ВЦА, що охоплюють 289 виборців, щодо перевірки та виправлень неточностей у нумерації квартир.              

   Проводиться візуальний та автоматизований контроль повноти та коректності персональних даних Державного реєстру виборців в межах території Волноваського району.

   Ведеться постійна співпраця з відділами ведення Державного реєстру виборців щодо внесення відповідних змін до АІТС «ДРВ», з районним відділом ГУ ДМС України в Донецькій області, ВЦА м. Волноваха та селищними і сільськими радами Волноваського району щодо уточнення даних про виборців та упорядкування нумерації будинків населених пунктів району.    

  Направлено запит до КНП «Волноваська ЦРЛ» та опрацьовано інформацію в АІТС «ДРВ» з метою актуалізації даних щодо спеціальної виборчої дільниці № 140194.

  Здійснено: контроль за цілісністю саморуйнівних захисних наклейок, контроль працездатності та оновлення антивірусних баз і антивірусного програмного забезпечення на АРМ ІТС ВВР. Згідно плану виконання робіт КСЗІ проведено: контроль ведення документації, контроль приміщень, де розміщене обладнання, на їх відповідність вимогам нормативних документів, контроль складу технічних засобів та ПЗ на АРМ, контроль працездатності системи пожежної сигналізації.

     Працівниками відділу пройдено он-лайн тестування, запропоноване службою розпорядника Реєстру, за темами:

  • „Робота в АІТС ДРВ”;
  • „Нормативно – правові акти ДРВ”;
  • „Операційна система Microsoft Windows XP”;
  • „Закон України „Про Державний реєстр виборців”;
  • „Закон України „Про вибори народних депутатів України”;
  • „Open Office.org”;

      -   „Тест для керівників та адміністраторів безпеки ОВ ДРВ”;

       -   „Закон України «Про державну службу”;

       -   „Про запобігання корупції”;

       -     Конституція України.

       Вєдєніною Л. пройдено онлайн-курс «Психологія стресу та способи боротьби з ним», Харченко К. - навчання за напрямом «Основи діалогу» у межах онлайн-курсу «Як ефективно спланувати та провести діалог» та отримано відповідні сертифікати. Також всіми працівниками відділу розпочато онлайн-навчання, розраховане на 4 тижні, «Як діяти далі: Державним службовцям про сталий розвиток».

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37