Відділ інформує

Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців

Волноваської райдержадміністрації

 

у жовтні 2019 року

 

     Протягом жовтня поточного року відділом ведення Державного реєстру виборців здійснено поновлення бази даних Державного реєстру виборців за вересень 2019 року (зібрано відомості, перевірено за допомогою локального ПЗ перевірки вхідних форм, опрацьовано в АІТС та затверджено наказами начальника відділу). Так, за цей період сформовано накази керівника відділу в електронній формі з використанням цифрового підпису(ЕЦП):

- на внесення запису до бази даних Реєстру – 6;

- на внесення змін – 36;

- щодо знищення записів про виборців, термін зберігання яких закінчився (п.5 ст.17 Закону України “Про Державний реєстр виборців”) – 7.

                      Погоджені звернення інших відділів ведення Державного реєстру виборців щодо зміни виборчої адреси виборців у системі АІТС ДРВ.

                     Сформовано та надіслано запити до районного відділу ГУ ДМС України в Донецькій області, до органів реєстрації сільських, селищних рад, до Волноваського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану про підтвердження персональних даних виборців, про перевірку факту отримання тимчасового посвідчення громадянства України або паспорта громадянина України особами, які містяться в указах Президента щодо набуття/втрати ними громадянства України, підтвердження факту смерті та по виборцях, які зняті з обліку у МЗС України, і попередня адреса яких належить до території Волноваського району.

                     Опрацьовано 145 запитів та надано відповіді Волноваському РВ ГУ ДМС України в Донецькій області стосовно надання інформації про персональні дані громадян, що містяться в Державному реєстрі виборців.

                     Опрацьовано 1 заяву та надано довідку виборцю, який звернувся до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо зміни ідентифікаційних даних.

                 Опрацьовано 7 запитів громадян до відділу щодо перевірки своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців та надано відповідні повідомлення.

                 Проведено збір інформації та внесення відповідних даних до АІТС ДРВ стосовно найменування нових та перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів, кутків тощо), присвоєння номерів новим будинкам і зміни нумерації існуючих будинків Волноваського району.                

                     Проводиться візуальний та автоматизований контроль повноти та коректності персональних даних Державного реєстру виборців в межах території Волноваського району.

                   Ведеться постійна співпраця з відділами ведення Державного реєстру виборців щодо внесення відповідних змін до АІТС ДРВ, з районним відділом ГУ ДМС України в Донецькій області та міською, селищними і сільськими радами Волноваського району щодо уточнення даних про виборців та упорядкування нумерації будинків населених пунктів району.

                        Проведено роботу щодо визначення результатів виконання завдань державними службовцями відділу ведення Державного реєстру виборців у 2019 році згідно з запланованим графіком. Підготовлено відповідні висновки.            

                        Спеціалістом відділу, відповідальним за ведення діловодства, здійснено ознайомлення з системою електронного документообігу ”ДокПроф”.

                Ведеться постійна робота щодо виконання плану КСЗІ. Регулярно заповнюється журнал обліку подій та робіт щодо експлуатації ІТС ОВР/РОА.  

                        Проведено роботу з ТОВ “НВП”Охорона” щодо укладення угоди на технічне обслуговування системи охоронно-пожежної сигналізації відділу ведення Державного реєстру виборців на 2020 рік.

                 Здійснено: контроль за цілісністю саморуйнівних захисних наклейок, контроль працездатності та оновлення антивірусних баз і антивірусного програмного забезпечення на АРМ ІТС ВВР. Згідно плану виконання робіт КСЗІ проведено: контроль ведення документації, контроль приміщень, де розміщене обладнання, на їх відповідність вимогам нормативних докуметів, контроль складу технічних засобів та ПЗ на АРМ, контроль працездатності системи пожежної сигналізації .

                   Працівниками відділу пройдено он-лайн тестування, запропоноване службою розпорядника Реєстру, за темами:

  • „Робота в АІТС ДРВ”;
  • „Нормативно – правові акти ДРВ”;

                   -   „Операційна система Microsoft Windows XP”;

  • „Закон України „Про Державний реєстр виборців”;
  • „Закон України „Про вибори народних депутатів України”;
  • „Open Office.org”;

       -   „Тест для керівників та адміністраторів безпеки ОВ ДРВ”;

       -   „Закон України «Про державну службу”;

       -   „Про запобігання корупції”;

       -     Конституція України.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net