Що таке ЄІВ?

 Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) - державна фінансова установа Європейського Союзу, що надає довгострокові кредити відсталим регіонам і країнам.

ЄІВ був заснований у 1958 році відповідно до Римської угоди про створення Європейської економічної спільноти. Будучи створеним для фінансування фізичної інфраструктури країн-членів ЄС і забезпечення капіталовкладень у менш розвинуті сфери ЄС, ЄІВ у даний час став однією з найбільших міжнародних фінансових установ у світі.

ЄІВ надає кредити країнам-членам ЄС та іншим 140 країнам світу — так званим країнам-партнерам, а також приватним компаніям.

Крім цього, Європейський інвестиційний банк сприяє вирішенню та інших завдань:

- допомога в стабільному і гармонійному розвитку спільного ринку в інтересах Співтовариства;

- оновлення і перетворення підприємств і галузей з метою розвитку спільного ринку;

- розробка нових видів діяльності на благо Товариства.

Кредити Європейського інвестиційного банку найчастіше можуть бути спрямовані на такі сфери, як енергетика, транспорт, телекомунікації та ін.

Структура Європейського інвестиційного банку представлена ​​керівними органами: Радою керуючих, куди входять міністри фінансів країн Європейського Союзу, Директоратом і Правлінням в особі президента і його заступників. Офіс розташований в Люксембурзі, в Європейському кварталі.

Члени ЄІБ - це держави, які одночасно є членами Європейського Союзу. Статутний капітал банку формується за рахунок внесків країн, які є учасниками ЄС. Також ЄІБ активно використовує залучені кошти, які формуються за рахунок випуску облігацій на міжнародному та внутрішньоєвропейському грошових ринках.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37