Про хід реалізації програми Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»

У 2016 році Волноваський район прийняв участь у програмі Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», яка передбачає надання коштів для відновлення і розвитку об’єктів соціальної сфери.

В рамках цієї програми прийнято постанову Кабінету Міністрів від 25.11.2015 року № 1068, якою по Волноваському району затверджено 4 проекти, а саме: Капітальний ремонт ЗОШ № 1 і ЗОШ № 3, заміна вікон в 10-ти школах району (Валер’янівська, Краснівська, Бугаська, Гранітненська, Старогнатівська, Донська, Рівнопільська, Волноваська № 7, Миколаївська, Новотроїцька № 4) та капітальний ремонт будівлі Володимирівської амбулаторії для розміщення ВПО.

Загальна вартість проектів складає 37,6 млн.грн.

В цьому році підготовлено проекти угод про передачу коштів та розроблено тендерну документацію; всі документи відправлені на узгодження до Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України.

В рамках Програми, експертами ПРООН в Україні, разом з представниками управління економіки райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, КУОЗ «Волноваський РЦПМСД» 7-8.08.2018 року було проведено обстеження всіх об’єктів, що увійшли до Програми, в тому числі фотофіксація поточного стану будівель.

За підсумками обстеження спеціалісти ПРООН підготують звіт, де будуть відображені висновки і рекомендації

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37