Інформацію щодо кількості людей призваних на військову службу за контрактом.

Так, з початку 2017 року до Волноваського РВК звернувся 98 громадян,  що виявили бажання проходити військову службу за контрактом. В ході попередньо проведеного відбору було направлено для укладання контрактів на проходження військової служби в Збройних Силах України 63 кандидатів (44 чол. до навчальних центрів, 19 чол. безпосередньо у військові частини).

                 Станом на 27.09.2017 р. в роботі знаходиться  2 особових справ потенційних кандидатів на військову службу за контрактом. Проводиться збір усіх необхідних  документів та медичних довідок.

Про перевірку своєчасного подання е-декларацій

 Сектором з питань запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації на підставі частини 2 статті 49 Закону України «Про запобігання корупції» була проведена перевірка своєчасності подання електронних декларацій за 2016 рік посадовими особами апарату облдержадміністрації – державними службовцями категорій «А» та «Б», «В».

В результаті перевірки встановлено, що усі посадові особи райдержадміністрації  – державні службовці надали свої електронні декларації до Єдиного державного реєстру електронних декларацій.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net