Друкувати


ВОЛНОВАСЬКА   РАЙОННА   ДЕРЖАВНА   АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

вул. Героїв 51 ОМБр м.Волноваха, 85700 Тел. (06244) 4-14-37, Факс (06244) 4-16-61

E-mail: vrga@volnov.dc.ukrtel.net

27.12.2019 №606
 
Про фінансування освітньої субвенції у 2020 році

         Відповідно до статей 97 і 1032 Бюджетного кодексу України (із змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» (із змінами), наказу Міністерства фінансів України від 23 серпня 2012 року № 938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 вересня 2012 року за № 1569/21881, керуючись статтею 78 Бюджетного кодексу України та статтею 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення виконання рішення районної ради від 16 грудня 2019 року № 7/30-938 «Про районний бюджет на 2020 рік», з о б о в ‘ я з у ю:

  1. Визначити, що освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам спрямовується на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів за КПКВККМБ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами», за КПКВКМБ 0611170 «Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів» управління освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Хлібодарівській сільській раді у вигляді субвенції за КПКВККМБ 3719310 «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції» для оплати праці з нарахуваннями педагогічних працівників шкільного відділення Хлібодарівського НВК.
  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Чернецька):

         2.1. Здійснювати фінансування зареєстрованих управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації зобов’язань за рахунок освітньої субвенції у межах залишку коштів субвенції на відповідному рахунку районного бюджету відповідно до місячних планових асигнувань розпису видатків районного бюджету у такі числа місяця:

       заробітна плата з нарахуваннями – 01-05, 11-14, 25-27

        2.2. Здійснювати перерахування коштів субвенції Хлібодарівській сільській раді після надходження коштів субвенції з державного бюджету у затверджених обсягах.

  1. Розпорядникам коштів освітньої субвенції:          

        3.1. Забезпечити цільове використання коштів освітньої субвенції.

         3.2. Упорядкувати структуру штатної чисельності працівників у межах затверджених асигнувань на оплату праці, не допускати збільшення такої чисельності, крім випадків, пов’язаних з відкриттям (розширенням) установ та збільшенням кількості одержувачів відповідних послуг для задоволення суспільних потреб.

         3.3. Забезпечити реєстрацію фінансових зобов’язань в управлінні Державної казначейської служби у Волноваському районі Донецької області до настання термінів фінансування з метою забезпечення своєчасної виплати заробітної плати з нарахуваннями відповідно до законодавства.

         3.4. Відображати у бухгалтерському обліку інформацію про рух коштів освітньої субвенції, складати та надавати відповідну фінансову і бюджетну звітність.

       3.5. Щомісячно до 5 числа місяця, наступного за звітним, надавати фінансовому управлінню райдержадміністрації інформацію про використання коштів освітньої субвенції.

  1. У разі невикористання коштів освітньої субвенції протягом бюджетного періоду Хлібодарівською сільською радою залишок коштів повертається до районного бюджету не пізніше останнього операційного дня бюджетного року.
  1. Координацію роботи з виконання даного розпорядження покласти на фінансове управління райдержадміністрації (Чернецька), контроль залишаю за собою.

 

Голова райдержадміністрації                                               О.Капітоненко