Прес-реліз про соціально – економічне становище Волноваського району.

Волноваський район – один з найчисельніших районів України. В дев’яносто шести населених пунктах проживає дев’яносто сім тисяч вісімсот тридцять вісім осіб.

Обсяг реалізованої продукції промислових підприємств у січні – червні 2018 року становить один міліард двадцять два мільйона триста тисяч гривень, це на двісті тридцять п’ять мільйонів вісімдесят шість тисяч гривень більше від показника 2017 року.

Сільськогосподарськими товаровиробниками районну, на 01.08.2018 року зібрано ранніх зернових на площі сорок сім тисяч шістсот гектарів, або 95,7 відсотка до загальної площі, валовий збір після доробки склав пошти сто тисяч тонн, врожайність – 21,0 центнера з гектара.

За шість місяців поточного року вирощено худоби та птиці в живій вазі -три тисячі сімсот сімнадцять тонн, що склало 126,9 відсотка до періоду 2017 року.

Чисельність поголів’я великої рогатої худоби у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року зменшилась на одну тисячу шістдесят три голови і склало десять тисяч  п’ятсот одинадцять голів. Поголів’я птиці склало один мільйон двісті тридцять п’ять тисяч голів, або в 1,7 рази більше проти минулого року. Зростання відбулося через відновлення виробництва на ДП «Волноваська птахофабрика».

Вироблено молока тринадцять тисяч шістсот шістдесят п’ять тонн, або на одну тонну сто дев’ять кілограмів менше, ніж в 2017 році, через скорочення поголів’я корів.

Обсяг валової продукції сільського господарства за перше півріччя склав  сто дванадцять мільйонів п’ятсот тридцять дві тисячі гривень, або на 119,2 відсотка до 2017 року.

В першому півріччі 2018 року фактичні надходження до зведеного бюджету Волноваського району склали триста тринадцять мільйонів сто тридцять вісім тисяч гривень, що більше надходжень минулого року на вісімдесят вісім мільйонів гривень.

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника склала шість тисяч сто двадцять дві і шість десятих гривень, що на 37,6 відсотка більше її рівня у 2017 році, та яка в 1,6 рази перевищує рівень мінімальної заробітної плати.

Заборгованість із виплати заробітної плати мають економічно активні підприємства і ця сума складає шістсот шістдесят три тисячі триста гривень, хоча порівняно з початком 2018 року вона знизилась на три мільйони п’ятсот тридцять три тисячі гривень.

Кількість пенсіонерів, які перебувають на обліку у Пенсійному фонді на початок липня місяця становила сорок п’ять тисяч вісімсот дев’яносто чотири особи, це на шістсот тридцять одну особу більше проти початку 2018 року. Середньомісячний розмір пенсії в районі - три тисячі п’ятнадцять гривень, що на одну тисячу перевищує показник минулого року.

Райдержадміністрацією приділяється значна увага інвестиційній діяльності. На даний час в районі реалізуються проекти за рахунок коштів обласного бюджету, обласного екологічного фонду та коштів районного бюджету, а саме: «Реконструкція магістрального водоводу «Велико – анадольська фільтрувальна станція –ДХМЗ», «Капітальний ремонт нежитлової будівлі, Дитячий садочок №8», «Будівництво першої черги полігону твердих побутових відходів в м.Волноваха», «Реконструкція окислювального блоку №2 очисних споруд м. Волноваха», «Очисні споруди смт. Володимирівка».

Ремонтуються школи і ФАПИ, амбулаторії і лікарні, спортивні площадки та інше.

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально – економічного розвитку окремих територій в 2018 році в сумі 5 мільйонів гривень, які район отримав завдяки народному депутату Лубінцю Дмитру Валерійовичу, будуть встановлені спортивні майданчики зі штучним покриттям в селах Іванівна та Степне, в селищі Новотроїцьке, Волноваській ЗОШ №2, та, будівництво водонапірних веж в селах Рибінське, Привільне, Бугас і Рівнопіль, будівництво свердловини у селі Старогнатівка та будівництво дитячого ігрового майданчику в селі Валер’янівка.

Надрукувати

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2021  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
  Донецька область, м. Волноваха,
            вул. Героїв 51 ОМБр, 1
+38(06244) 4-14-37
ca3bf05cfab74677e5b73b130bd30991        8a770507298d728a1e3e039a0507dd8e