У с. Гранітне продовжуються роботи з відновлення житлових будинків

Голова Волноваської райдержадміністрації Анатолій НЕМЧЕНКО перевірив хід виконання робіт з відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок ведення бойових дій у с. Гранітне Волноваського району.

Продовжити

Надрукувати

Підписано Меморандум про співпрацю та партнерство з поліцією

12 квітня 2021 року відбулось підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство між головою Вугледарської міської ради Андрієм СІЛИЧЕМ та заступником начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області, полковником поліції Миколою КАЩУКОМ.

Продовжити

Надрукувати

До уваги отримувачів житлової субсидії!

Управління соціального захисту населення Волноваської районної державної адміністрації (далі – управління) нагадує, що пунктом 92 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами) передбачено, що перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення без звернення громадян здійснюється у разі зміни розміру цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, внесків/платежів об’єднанню на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком.

Продовжити

Надрукувати

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За повідомленням районного оперативного штабу з питань ліквідації  надзвичайної ситуації та запобігання занесенню та поширенню на території Волноваського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV з 09.04.2021 р. по 11.04.2021 р. по Волноваському району зареєстровано 118 нових підтверджених випадків коронавірусної інфекції.

Продовжити

Надрукувати

Про використання державних коштів

З метою забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвитку добросовісної конкуренції, враховуючи вимоги Закону України «Про публічні закупівлі» управлінням соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації оприлюднено намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель  відповідно до пункт 2 ст. 40 Закону “Про публічні закупівліˮ з Донецькою дирекцією АТ «Укрпошта».

Продовжити

Надрукувати

Співпраця з «Центром пробації»

06 квітня 2021 року фахівці центру зайнятості спільно з Волноваським районним відділом філії  ДУ «Центр пробації» в Донецькій області, за участі представника Волноваського районного центру соціальних служб, провели профконсультаційний захід для суб'єктів пробації.

Продовжити

Надрукувати

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2021  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
  Донецька область, м. Волноваха,
            вул. Героїв 51 ОМБр, 1
+38(06244) 4-14-37
ca3bf05cfab74677e5b73b130bd30991        8a770507298d728a1e3e039a0507dd8e