Співпраця з «Центром пробації»

06 квітня 2021 року фахівці центру зайнятості спільно з Волноваським районним відділом філії  ДУ «Центр пробації» в Донецькій області, за участі представника Волноваського районного центру соціальних служб, провели профконсультаційний захід для суб'єктів пробації.

Діяльність органу пробації та служби зайнятості спрямована на сприяння працевлаштуванню та соціальну підтримку засуджених осіб, що є суттєвим кроком для повернення людей до трудового життя і попередження нових правопорушень. Під час заходу фахівчиня з профорієнтації центру зайнятості, Ірина Струкова, ознайомила присутніх з послугами з професійного навчання, в тому числі в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Надала інформацію щодо залучення безробітних громадян до  робіт тимчасового характеру, які організовуються саме для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки. Також присутні дізнались про безкоштовні мобільні онлайн додатки служби зайнятості. 

«Успіх повернення громадян даної категорії до соціального способу життя значною мірою залежить від їх власного бажання. Найефективнішим захистом і попередженням повторних правопорушень громадян є їх легальна зайнятість. Тому в цьому плані важливе місце займає інформаційно-роз’яснювальна робота.  Як показує  практика, проведення таких  заходів сприяє психологічній та соціальній адаптації суб’єктів пробації»,- зазначила заступниця начальника Волноваського районного відділу філії Державної установи «Центр Пробації» в Донецькій області майор внутрішньої служби Людмила Шкапа.

Також присутні отримали консультації з питань, що стосуються роботи Волноваського районного центру соціальних служб, які надала психолог Альона Кузьменко.  

Надрукувати

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2021  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
  Донецька область, м. Волноваха,
            вул. Героїв 51 ОМБр, 1
+38(06244) 4-14-37
ca3bf05cfab74677e5b73b130bd30991        8a770507298d728a1e3e039a0507dd8e