ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Детального плану території ділянок  «Західна» Вапнякового кар’єру Новотроїцького родовища флюсових вапняків і доломітів з метою розміщення (розширення) об'єктів виробничої потужності на території Ольгинської та Новотроїцької селищних рад за межами населених пунктів Волноваського району Донецької області

Продовжити

Надрукувати

Інформація з питання виконання «Плану заходів щодо створення безперешкодного життєдіяльного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями у Волноваському районі на 2020 рік»

Відповідно до «Плану заходів щодо створення безперешкодного життєдіяльного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями у Волноваському районі на 2020 рік» протягом I кварталу 2020 року було виконано 4 заходи по доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями на загальну суму 1 705,0 тис. грн., в тому числі за рахунок коштів місцевих бюджетів 1 200,0 тис. грн.

Продовжити

Надрукувати

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території для будівництва та обслуговування критого навісу для зберігання техніки та матеріалів, будівництва комплексу оперативних ємностей для комбікорма, розташованого

 1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту - «Детальний план території для будівництва та обслуговування критого навісу для зберігання техніки та матеріалів, будівництва комплексу оперативних ємностей для комбікорма, розташованого за межами населеного пункту смт Ольгинка по вул. Калинова, Волноваського району, Донецької області» розробляється за межами населеного пункту для розміщення окремого об’єкта будівництва – на основі затвердженої містобудівної документації відповідно до чинного законодавства з використанням матеріалів земельного кадастрів.

Продовжити

Надрукувати

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

детального плану території для будівництва та обслуговування критого навісу для зберігання техніки та матеріалів, будівництва комплексу оперативних ємностей для комбікорма, розташованого за межами населеного пункту смт Ольгинка по вул. Калинова, Волноваського району, Донецької області

Продовжити

Надрукувати

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

  детального плану території для будівництва та обслуговування критого навісу для зберігання техніки та матеріалів, будівництва комплексу оперативних ємностей для комбікорма, розташованого за межами населеного пункту смт Ольгинка по

вул. Калинова, Волноваського району, Донецької області

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАМОВНИКА:

Волноваська  районна державна адміністрація.

Юридична адреса: 85700, Донецька обл., місто Волноваха,  вулиця  Героїв 51 ОМБр, 1

тел. (06244)4-11-43
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВИД ТА ОСНОВНІ ЦІЛІ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ, ЙОГО ЗВ'ЯЗОК З ІНШИМИ ДОКУМЕНТАМИ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ.

   Детальний план території розробляється за межами населеного пункту для розміщення окремого об’єкта будівництва – на основі затвердженої містобудівної документації відповідно до чинного законодавства з використанням матеріалів земельного кадастрів.

        Детальний план території для будівництва та обслуговування критого навісу для зберігання техніки та матеріалів, будівництва комплексу оперативних ємностей для комбікорма, розташованого за межами населеного пункту смт Ольгинка по вул. Калинова, Волноваського району, Донецької області, розроблено відповідно  до  розпорядження  Волноваської районної державної адміністрації.

        Під час проектування детального плану враховано містобудівну документацію - генеральний план смт. Ольгинка Ольгинської селищної ради Волноваського району Донецької області, який було розроблено  АТЗТ ТПІ «Донбасцивільпроект» 1993 році.

Детальний план території передбачає:

– визначення майбутніх потреб переважних напрямів використання території;

– урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування забудови та іншого використання територій;

– оцінку загального стану населеного пункту основних факторів його  формування, визначення, містобудівних заходів щодо поліпшення               екологічного та санітарно гігієнічного стану;                                                                                                  
– визначення територій, що мають будівельні, санітарно-гігієнічні, природоохоронні та інші обмеження їх використання;

– визначення етапів і механізмів забезпечення реалізації, терміну дії генерального плану, перелік раніше прийнятих рішень, що втрачають чинність і тих, до яких необхідно внести відповідні зміни.

Детальний план території розроблено на підставі діючого законодавства:

 • ДБН 5.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»;
 • ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій»;
 • ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів»;
 • Закон України № 3038-VI від 20.10.2019 «Про регулювання містобудівної діяльності»;

Повне найменування юридичної особи,  яка планує  здійснювати будівництво: ТОВ «ПІГ ФАРМ», код згідно  з ЄДРПОУ  33670615.

Інформація про суб’єкта господарювання

Юридична адреса: 85730, Донецька обл., Волноваський р-н, смт. Ольгинка,  вулиця Калинова, будинок 22/7.

електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

        Проектним планом передбачено наступні функціональні зони - критий навіс для зберігання техніки та матеріалів, комплекс оперативних ємностей для комбікорма.

            На території передбачається розміщення виробничо-складських будівель. Формуючи композицію, передбачаються території для розміщення озеленення.

            Реалізація пропозицій щодо забудови в детальному плані території матиме певний плив на перспективний розвиток селища та району в цілому.

            Передбачається створення нових робочих місць.

Джерелом водопостачання прийнято існуючу водопровідну мережу.

На фермі існують локальні системи та споруди каналізації. Проектуємі споруди не передбачається підключати до них.

          Теплопостачання не передбачається.

            ТЕ, ЯКОЮ МІРОЮ ДОКУМЕНТ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ВИЗНАЧАЄ УМОВИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ АБО ОБ’ЄКТІВ, ЩОДО ЯКИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ ПЕРЕДБАЧЕНО ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ (У ТОМУ ЧИСЛІ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ, РОЗМІРУ, ПОТУЖНОСТІ АБО РОЗМІЩЕННЯ РЕСУРСІВ).

Відповідно до частини першої статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», здійснення оцінки впливу на довкілля є обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження планованої діяльності, визначеної частинами другою і третьою статті третьої. Така планована діяльність підлягає оцінці впливу на довкілля до прийняття рішення про провадження планованої діяльності.

Даний документ державного планування не передбачає реалізацію видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля, відповідно до статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

ЙМОВІРНІ НАСЛІДКИ:

а) для довкілля:

      В ході здійснення СЕО мають бути оцінені ймовірні наслідки реалізації документа державного планування детального плану території для будівництва та обслуговування критого навісу для зберігання техніки та матеріалів, розташованого за межами населеного пункту смт. Ольгинка Волноваського району Донецької області, зокрема, мають бути оцінені наслідки для таких компонентів довкілля:                  -ґрунти;                                                                                                                                       -атмосферне повітря;                                                                                                          

-водні ресурси;                                                                                                              

-стан фауни, флори, біорізноманіття, землі (у тому числі вилучення земельних ділянок);                                                                                                              -кліматичні фактори;                                                                                                      

-у тому числі для здоров’я населення;  

         Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від об’єктів інфраструктури, що пропонується відповідно до детального плану території на здоров’я населення.

б) для територій з природоохоронним статусом.

         Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від об’єктів інфраструктури, що пропонується відповідно до детального плану території на територій з природоохоронним статусом.

в) транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – відсутні.

 ВИПРАВДАНІ АЛЬТЕРНАТИВИ, ЯКІ НЕОБХІДНО РОЗГЛЯНУТИ,

У ТОМУ ЧИСЛІ ЯКЩО ДОКУМЕНТ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ НЕ БУДЕ ЗАТВЕРДЖЕНО.

З метою розгляду альтернативних проектних рішень та їх екологічних наслідків під час СЕО детального плану території для будівництва та обслуговування критого навісу для зберігання техніки та матеріалів, будівництва комплексу оперативних ємностей для комбікорма, розташованого за межами населеного пункту смт Ольгинка по вул. Калинова, Волноваського району, Донецької області, передбачається розглянути «Нульовий сценарій», без впровадження проектних змін.

Альтернатива 1:

«Нульовий сценарій» – тобто опис, прогнозування та оцінка ситуації у випадку незатвердження зазначеного документа державного планування.

ДОСЛІДЖЕННЯ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПРОВЕСТИ, МЕТОДИ І КРИТЕРІЇ, ЩО ВИКОРИСТОВУВАТИМУТЬСЯ ПІД ЧАС СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ.

Основною метою прогнозу є оцінка можливої реакції навколишнього природного середовища на прямий чи опосередкований вплив людини, вирішення задач раціонального природокористування у відповідності з очікуваним станом природного середовища.

Для здійснення стратегічної екологічної оцінки будуть використовуватись логічні і формалізовані методи прогнозування.

Для підготовки звіту СЕО передбачається використовувати наступну інформацію:

-доповіді про стан довкілля;

-статистичну інформацію;

-інформація, яка включена в інші акти законодавства;

-дані моніторингу стану довкілля;

-інша доступна інформація.

ЗАХОДИ, ЯКІ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ РОЗГЛЯНУТИ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ, ЗМЕНШЕННЯ ТА ПОМ’ЯКШЕННЯ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ ВИКОНАННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ.

Під час здійснення стратегічної екологічної оцінки передбачається розглядати заходи із запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків на довкілля, визначені законодавством та нормативно-правовими актами.

Так, Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища», визначає загальні вимоги в галузі охорони навколишнього середовища при розміщенні, проектуванні, будівництві, введенні в експлуатацію, експлуатації, консервації, споруд та інших об’єктів.

Законом встановлено, що використання природних ресурсів громадянами, підприємствами, установами та організаціями здійснюється з додержанням обов’язкових екологічних вимог:

а) раціонального і економного використання природних ресурсів на основі широкого застосування новітніх технологій;

б) здійснення заходів щодо запобігання псуванню, забрудненню, виснаженню природних ресурсів, негативному впливу на стан навколишнього природного середовища;

в) здійснення заходів щодо відтворення відновлюваних природних ресурсів;

г) застосування біологічних, хімічних та інших методів поліпшення якості природних ресурсів, які забезпечують охорону навколишнього природного середовища і безпеку здоров’я населення;

д) збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду, а також інших територій, що підлягають особливій охороні;

е) здійснення господарської та іншої діяльності без порушення екологічних прав інших осіб;

є) здійснення заходів щодо збереження і невиснажливого використання біологічного різноманіття під час провадження діяльності, пов’язаної з поводженням з генетично модифікованими організмами.

Заходи спрямовані на запобігання, відвернення, уникнення, зменшення, усунення значного негативного впливу на об’єкти тваринного світу Під час провадження планованої діяльності, у відповідності до вимог статей 9, 37, 39, 40 Закону України «Про тваринний світ»:

– збереження умов існування видового і популяційного різноманіття тваринного світу в стані природної волі;

-недопустимість погіршення середовища існування, шляхів міграції та умов розмноження диких тварин;

-збереження цілісності природних угруповань диких тварин;

– запобігання загибелі тварин під час здійснення виробничих процесів;

-охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин;

-недоторканість ділянок, що становлять особливу цінність для збереження тваринного світу;

-розроблення і здійснення заходів, які будуть забезпечувати збереження шляхів міграції тварин.

Заходи спрямовані на запобігання, відвернення, уникнення, зменшення, усунення значного негативного впливу на здоров’я населення При здійсненні планованої діяльності у відповідності до вимог статті 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров’я населення шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів будуть розглядатися:

– відповідні організаційні, господарські, технічні, технологічні, архітектурно-будівельні та інші заходи щодо попередження утворення та зниження шуму до рівнів, установлених санітарними нормами;

– заходи радіаційної безпеки, відповідних санітарних правил, а також заходи встановлені нормами, іншими актами законодавства, що містять вимоги радіаційної безпеки.

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО СТРУКТУРИ ТА ЗМІСТУ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ.

Стратегічна екологічна оцінка буде виконана в обсягах, визначених статтею 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Пропонується така структура Звіту із СЕО:

1) зміст та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування;

2) характеристику поточного стану довкілля, у тому числі здоров’я населення, та прогнозні зміни цього стану, якщо документ державного планування не буде затверджено (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);

3) характеристику стану довкілля, умов життєдіяльності населення та стану його здоров’я на територіях, які ймовірно зазнають впливу (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);

4) екологічні проблеми, у тому числі ризики впливу на здоров’я населення, які стосуються документа державного планування, зокрема щодо територій з природоохоронним статусом (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);

5) зобов’язання у сфері охорони довкілля, у тому числі пов’язані із запобіганням негативному впливу на здоров’я населення, встановлені на міжнародному, державному та інших рівнях, що стосуються документа державного планування, а також шляхи врахування таких зобов’язань під час підготовки документа державного планування;

6) опис наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, у тому числі вторинних, кумулятивних, синергічних, коротко-, середньо- та довгострокових (1, 3-5 та 10-15 років відповідно, а за необхідності – 50-100 років), постійних і тимчасових, позитивних і негативних наслідків;

7) заходи, що передбачається вжити для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування;

8) обґрунтування вибору виправданих альтернатив, що розглядалися, опис способу, в який здійснювалася стратегічна екологічна оцінка, у тому числі будь-які ускладнення (недостатність інформації та технічних засобів під час здійснення такої оцінки);

9) заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення;

10) опис ймовірних транскордонних наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення (за наявності);

11) резюме нетехнічного характеру інформації, передбаченої пунктами 1-10 цієї частини, розраховане на широку аудиторію.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ТА СТРОКИ ЇХ ПОДАННЯ.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для будівництва та обслуговування критого навісу для зберігання техніки та матеріалів, будівництва комплексу оперативних ємностей для комбікорма, розташованого за межами населеного пункту смт Ольгинка по вул. Калинова, Волноваського району, Донецької області

подаються до: Волноваської райдержадміністрації, за адресою: Донецька обл., місто Волноваха, вулиця  Героїв 51 ОМБр, 1, каб. 407, тел. (06244)4-11-43.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів з дня її оприлюднення, тобто до 12 грудня 2019 року.

Надрукувати

Інформація з питання виконання «Плану заходів щодо створення безперешкодного життєдіяльного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями у Волноваському районі на 2018 рік»

           Відповідно до «Плану заходів щодо створення безперешкодного життєдіяльного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями у Волноваському районі на 2018 рік» на протязі року було виконано 17 заходів по доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями на загальну суму 767,1 тис. грн., в тому числі за рахунок коштів місцевих бюджетів 712,50 тис. грн.

Облаштовано 6 пандусів   на об’єктах: м. Волноваха, вул. Гвардійська, 3 (загальноосвітня школа № 5); с. Валер҆янівка, вул. Центральна, 35 (амбулаторія);        с. Новоолексіївка, вул. Молодіжна, 26а (сільський будинок культури); с. Микільське, вул. 40 років Перемоги, 46 (магазин); с. Благодатне, Свято- Благовіщенський храм. Встановлено 5 поручнів   та   замінено (відремонтовано)   3 поручні: смт. Ольгинка, вул. Маяковського (селищна рада); с. Бугас,    вул. Василя Хари, буд. 34 а (Бугаська сімейна амбулаторія); смт. Ольгинка,  вул. Маяковського, 34 (міський будинок культури); с. Петрівське, вул. Центральна,   (магазин   «Солоджук»); с. Гранітне, вул. Шкільна (магазин ПП Хайтулова Т.О.),   вул. Шкільна (магазин ПП Герегієв В.В), вул. Богдана Хмельницького, 28 (магазин ПП Коробкіна Т.І). Влаштовано та відремонтовано 4 з'їзди та відновлено 1 зупинку: с. Свободне, вул. Центральна, 67 (магазин "Продукти"); м. Волноваха, вул. Центральна біля адмінбудівлі ПрАТ "Екопрод"; м. Волноваха   вул. Менделєєва; м. Волноваха, адмінбудівля по вул. Центральна 11.

            Виконкомам місцевих рад, власникам громадських об’єктів, розташованих на території Волноваського району   рекомендовано у подальшому проводити роботу з дообладнання існуючих об'єктів житлового та громадського призначення засобами безперешкодного пересування громадян з обмеженими фізичними можливостями у 2019 році.

Надрукувати

Інформація

   Інформація про оприлюднення Детального плану території ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління» на розробку детального плану території «Для переносу вивізного залізничного перегону, влаштування другого західного та перевантажувального тупиків з будівництвом залізничних ваг ВТВ – 25 Д, монтажу лінії для освітлення», яка знаходиться на території Новотроїцької селищної ради, Волноваського району, Донецької області (за межами населеного пункту).

          З метою забезпечення містобудівної діяльності на території Волноваського району, керуючись статтею 8, статтею 19, статтею 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Волноваська райдержадміністрація прийняла розпорядження голови Волноваської райдержадміністрації Такаджи Д.А. від 23.02.2018 року № 102 «Про надання дозволу ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління» на розробку детального плану території «Для переносу вивізного залізничного перегону, влаштування другого західного та  перевантажувального тупиків з будівництвом залізничних ваг ВТВ - 25 Д, монтажу лінії для освітлення», яка знаходиться на території Новотроїцької селищної ради, Волноваського району, Донецької області (за межами населеного пункту).

Надрукувати

 • 1
 • 2

 • Ban Pr
 • Ban Urad
 • Ban Vr
 • Ban Don

© 2021  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
  Донецька область, м. Волноваха,
            вул. Героїв 51 ОМБр, 1
+38(06244) 4-14-37
ca3bf05cfab74677e5b73b130bd30991        8a770507298d728a1e3e039a0507dd8e