Про ЦНАП

ПРОСИМО ЗАВІТАТИ

ДО ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ  ПОСЛУГ

ПРИ ВОЛНОВАСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ!

         На виконання Закону України "Про адміністративні послуги"  з 01.01.2014 року розпочав свою роботу  Центр надання адміністративних послуг при Волноваській райдержадміністрації. 

          Відкриття Центру надання адміністративних послуг - це вагомий крок у створенні зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг.

         Робота Центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприятиме підвищенню рівня якості життя і є одним із пріоритетних завдань райдержадміністрації.

        Центр надання адміністративних послуг утворено при Волноваській райдержадміністрації як її постійно діючий робочий орган,  в якому адміністративні послуги надаються через адміністраторів шляхом їх взаємодії з суб`єктами надання адміністративних послуг.

Основними завданнями Центру є:

-  організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

-  спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

-  забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються суб`єктами надання адміністративних послуг через Центр.

         Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги в Центрі звертається до адміністраторів - посадових осіб райдержадміністрації, які організовують надання адміністративних послуг та здійснюють контроль за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строків розгляду справ та прийняття рішень.

        Центр надання адміністративних послуг під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами або організаціями.

Надрукувати

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2021  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
  Донецька область, м. Волноваха,
            вул. Героїв 51 ОМБр, 1
+38(06244) 4-14-37
ca3bf05cfab74677e5b73b130bd30991        8a770507298d728a1e3e039a0507dd8e