Про хід реалізації програми Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»

У 2016 році Волноваський район прийняв участь у програмі Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», яка передбачає надання коштів для відновлення і розвитку об’єктів соціальної сфери.

В рамках цієї програми прийнято постанову Кабінету Міністрів від 25.11.2015 року № 1068, якою по Волноваському району затверджено 4 проекти, а саме: Капітальний ремонт ЗОШ № 1 і ЗОШ № 3, заміна вікон в 10-ти школах району (Валер’янівська, Краснівська, Бугаська, Гранітненська, Старогнатівська, Донська, Рівнопільська, Волноваська № 7, Миколаївська, Новотроїцька № 4) та капітальний ремонт будівлі Володимирівської амбулаторії для розміщення ВПО.

Загальна вартість проектів складає 37,6 млн.грн.

В цьому році підготовлено проекти угод про передачу коштів та розроблено тендерну документацію; всі документи відправлені на узгодження до Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України.

В рамках Програми, експертами ПРООН в Україні, разом з представниками управління економіки райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, КУОЗ «Волноваський РЦПМСД» 7-8.08.2018 року було проведено обстеження всіх об’єктів, що увійшли до Програми, в тому числі фотофіксація поточного стану будівель.

За підсумками обстеження спеціалісти ПРООН підготують звіт, де будуть відображені висновки і рекомендації

Надрукувати

Участь у проекті “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України”

З  метою подолання наслідків конфлікту у східній частині України, включаючи вирішення потреб внутрішньо переміщених осіб, 22 грудня 2014 року було підписано Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком на залучення кредитних ресурсів у розмірі 200 млн.євро. В рамках Проекту “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України” 20 квітня 2015 року вищезгадану угоду ратифіковано законом України №346-VIII, який 13.05.2015 набув чинності.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проведено роботу з місцевими органами виконавчої влади для забезпечення належної підготовки ними субпроектів з відновлення пошкодженої інфраструктури та вирішення проблем ВПО.

Надрукувати

Що таке ЄІВ?

 Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) - державна фінансова установа Європейського Союзу, що надає довгострокові кредити відсталим регіонам і країнам.

ЄІВ був заснований у 1958 році відповідно до Римської угоди про створення Європейської економічної спільноти. Будучи створеним для фінансування фізичної інфраструктури країн-членів ЄС і забезпечення капіталовкладень у менш розвинуті сфери ЄС, ЄІВ у даний час став однією з найбільших міжнародних фінансових установ у світі.

ЄІВ надає кредити країнам-членам ЄС та іншим 140 країнам світу — так званим країнам-партнерам, а також приватним компаніям.

Крім цього, Європейський інвестиційний банк сприяє вирішенню та інших завдань:

- допомога в стабільному і гармонійному розвитку спільного ринку в інтересах Співтовариства;

- оновлення і перетворення підприємств і галузей з метою розвитку спільного ринку;

- розробка нових видів діяльності на благо Товариства.

Кредити Європейського інвестиційного банку найчастіше можуть бути спрямовані на такі сфери, як енергетика, транспорт, телекомунікації та ін.

Структура Європейського інвестиційного банку представлена ​​керівними органами: Радою керуючих, куди входять міністри фінансів країн Європейського Союзу, Директоратом і Правлінням в особі президента і його заступників. Офіс розташований в Люксембурзі, в Європейському кварталі.

Члени ЄІБ - це держави, які одночасно є членами Європейського Союзу. Статутний капітал банку формується за рахунок внесків країн, які є учасниками ЄС. Також ЄІБ активно використовує залучені кошти, які формуються за рахунок випуску облігацій на міжнародному та внутрішньоєвропейському грошових ринках.

Надрукувати

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2021  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
  Донецька область, м. Волноваха,
            вул. Героїв 51 ОМБр, 1
+38(06244) 4-14-37
ca3bf05cfab74677e5b73b130bd30991        8a770507298d728a1e3e039a0507dd8e