Щодо уповноважених підрозділів/осіб з питань запобігання корупції

   На офіційному веб сайті Національного агентства з питань запобігання корупції існує такий інформаційний ресурс як Мапа уповноважених підрозділів/осіб державних органів України (далі - Мапа).

    Громадяни України, юридичні особи та громадські організації з питань запобігання та виявлення корупції можуть звернутися до уповноважених підрозділів/осіб з питань запобігання та виявлення корупції в конкретному регіоні/або в конкретному державному органі/органі місцевого самоврядування, скориставшись Мапою.

   Посилання на Мапу https://nazk.gov.ua/uk/katalog-upovnovazhenyh/.

Надрукувати

Про хабарі можна повідомити на порталі НАЗК.

     Сергій Деркач пояснив, як працюватиме портал для повідомлень про корупцію.

     Громадяни зможуть повідомляти про хабарі через спеціальний портал.

    Подробиці розповів в ефірі каналу "Україна 24" керівник департаменту перешкоджання та виявлення корупції НАЗК Сергій Деркач.

Продовжити

Надрукувати

Тип декларації у разі звільнення з публічної служби.

    Публічні особи, у разі звільнення з публічної служби, мають подати декларацію типу “після звільнення”, а не “щорічну” декларацію.
Загалом, якщо особа звільняється з посади, яка передбачала подання декларацій, то їй потрібно подати два типи декларації — перед звільненням та після звільнення.
    Декларація перед звільненням — декларація, яку потрібно подати впродовж 20 робочих днів з дня звільнення. Вона охоплюватиме період, який не був охоплений деклараціями, які суб’єкт декларування подавав раніше.

Продовжити

Надрукувати

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Про затвердження Порядку організації в райдержадміністрації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачамив райдержадміністрації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами

Надрукувати

  • 1
  • 2

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2021  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
  Донецька область, м. Волноваха,
            вул. Героїв 51 ОМБр, 1
+38(06244) 4-14-37
ca3bf05cfab74677e5b73b130bd30991        8a770507298d728a1e3e039a0507dd8e