Спартакіада серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування територіальних громад Волноваського району
13 серпня 2021 року в м. Вугледар відбулась спартакіада серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Волноваського району за видами спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шашки, шахи.
Голова Волноваської райдержадміністрації Анатолій НЕМЧЕНКО урочисто відкрив спортивні змагання, побажав учасникам нових досягнень, високих результатів та подякував всім, хто долучився до організації спартакіади.
Основними завданнями змагань першого етапу спартакіади є залучення державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя.
У змаганнях взяли участь три команди від Волноваської та Вугледарської та Великоновосілківської громад.
В результаті підрахунку загальних результатів з усіх видів змагань представники Волноваської громади здобули перемогу в змаганнях.
Великоновосілківська СГ та Вугледарська ТГ
посіли друге та третє місце відповідно.
Всі учасники отримали нагороди, задоволення від участі у спартакіаді, гарний досвід та позитивні емоції.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)