Виплата державної допомоги

20 Травня, 2024 р., 11:05
1. Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення (для суб'єктів звернення)
04 Березня, 2024 р., 14:16
Міжнародний благодійний фонд “Альянс громадського здоров’я” (далі – благодійний фонд) проводить реабілітаційні заходи, спрямовані на соціальну адаптацію та формування навичок , необхідних для повсякденного життя ветеранів, які втратили зір.
04 Березня, 2024 р., 10:33
Схема призначення виплат ВПО
04 Березня, 2024 р., 10:32
Зміни у порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам з 1 березня 2024 року
04 Березня, 2024 р., 10:27
Якщо ви належите до однієї з зазначених категорій, – виплати будуть призначені АВТОМАТИЧНО на 6 місяців, заяву подавати НЕ потрібно ● пенсіонери, у яких станом на 1 січня 2024 року розмір пенсії не перевищує 9 444 грн (чотири прожиткових мінімуми для осіб, що втратили працездатність); ● особи з інвалідністю I чи II групи, діти з інвалідністю до 18 років, тяжкохворі діти (детальний перелік – у постанові КМУ No94); ● діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа віком до 23 років, батьки-вихователі і прийомні батьки.
23 Лютого, 2024 р., 11:01
Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі – Постанова № 94) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. У зв’язку з цим Міністерство соціальної політики розробило ряд алгоритмів, інфографік та роз’яснень щодо практичного застосування норм Постанови № 94, які доступні за посиланням: http://surl.li/qtawv.
05 Лютого, 2024 р., 12:12
Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі – Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.
24 Листопада, 2023 р., 10:28
Форма для мешканців Ольгинської селищної ТГ Волноваського району Донецької області. Для виплати матеріальної допомоги сім'ям загиблих Захисників /Захисниць України та постраждалих від Чорнобильської катастрофи 1 категорії .
22 Листопада, 2023 р., 11:16
Розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 10 листопада 2023 року                      № 555/5-23 «Про затвердження Порядку використання у 2023 році коштів субвенції з обласного бюджету бюджетам територіальних громад Донецької  області на надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, у тому числі тим, які зареєстровані/задекларовані  на  території  Донецької області та  перемістилися (евакуювалися)  за  її  межі» встановлено надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
17 Листопада, 2023 р., 11:05
Розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 10 листопада 2023 року                    № 554/5-23 «Про затвердження Порядку використання у 2023 році коштів субвенції з обласного бюджету бюджетам територіальних громад Донецької  області  на  надання  матеріальної  допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, у тому числі тим, які зареєстровані/задекларовані  на  території  Донецької області та  перемістилися (евакуювалися)  за  її  межі» встановлено надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь