Земельний податок: хто ще сплачуватиме?

Дата: 17.01.2022 11:18
Кількість переглядів: 350

Законом № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» розширено перелік підстав для нарахування земельного податку, визначених пунктом 286.1 статті 286 Податкового кодексу (далі - Кодекс).

Про це інформує Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків.

Зокрема, відповідно до підпункту «в» пункту 286.1 статті 286 Кодексу до підстав віднесено наявність у землевласників та землекористувачів державних актів на землю.

Уточнено правові підстави для нарахування земельного податку по земельних частках (паї), які знаходяться в користуванні на підставі рішення органу місцевого самоврядування про виділення земельної ділянки у натурі (на місцевості) власнику земельної частки (паю);

- встановлено, що органи місцевого самоврядування надають інформацію про виділення земельних ділянок у натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) контролюючим органам за місцезнаходженням земельних ділянок:

  • документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорта громадянина);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • кадастровий план земельної ділянки з проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв);
  • сертифікат на право на земельну частку (пай);

 

- для платників податку IV групи розмір ставок податку з одного гектара сільськогосподарських угідь, на яких розташовано споруди сільськогосподарських товаровиробників, віднесені до підкласу «Будівлі для птахівництва», складе 50 відсотків бази оподаткування (нормативно-грошова оцінка угідь).


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь