Юлія Виноградова — учасниця обласного конкурсу «Жінка Донеччини» 2025 року, номінація «Творчиня змін та можливостей»

Дата: 10.10.2025 11:58
Кількість переглядів: 37

Фото без описуЮлія Виноградова очолює культурно-освітній заклад «Новоукраїнський сільський будинок народних традицій» Вугледарської міської територіальної громади та все своє життя присвятила розвитку культури і творчості.

Після повномасштабного вторгнення росії вона разом з сім’єю була змушена покинути рідне село та евакуюватися до безпечнішого регіону — Черкаської області. Попри всі труднощі переселення, вона не припинила культурно-громадську діяльність і продовжує підтримувати свою громаду, де б не була.

Створила та веде вокальну студію, де займаються переселенці та місцеві жителі. Тут народжуються таланти, звучать українські пісні та панує дух єдності.

Пані Юлія заснувала жіноче об’єднання «Єднання», яке об’єднує переселенок із Донеччини та Луганщини з місцевими жительками. У його межах проходять виставки майстрів, майстер-класи, творчі зустрічі та культурні заходи, які допомагають жінкам знаходити нові сили та розвивати свої таланти.

Серед ініціатив Юлії — рубрика «Скарбниця талантів села Новоукраїнка», акція «Міста, що нас прихистили», а також екскурсії та розповіді про Меморіальний музей родини Симиренків, де вона знайомить учасників з історією та спадщиною цієї видатної родини. Навіть далеко від рідної Донеччини вона не зупиняється у своїй діяльності.

Разом з переселенцями та місцевими жителями Черкащини плете маскувальні сітки для військових, долучається до благодійних ярмарків і концертів, аби підтримати наших захисників.

На ІІІ Всеукраїнському фестивалі «Жива культура — живий світ» у Києві презентувала обрядовий хліб «Великодня паска з косами» — справжній символ народної спадщини.

Та попри всі виклики війни вона не полишає своє головне покликання — творчість і виховання дітей. Продовжує заняття, відкриваючи малечі світ пісні й мистецтва. Її вихованці, навіть розкидані війною по різних регіонах України та за її межами, залишаються єдиною родиною, об’єднаною любов’ю до культури й музики.

Детальна історія учасниці конкурсу за посиланням: https://surl.li/rrldha

#ЖінкаДонеччини2025

За інформацією управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь