До уваги!
24 Лютого, 2025 р., 12:56
Право на державну соціальну допомогу мають малозабезпечені сім’ї, які постійно проживають на території України.
21 Лютого, 2025 р., 15:35
Відповідно до Порядку призначення і виплати тимчасової допомоги на дітей, щодо яких встановлено факт відсутності батьківського піклування та які тимчасово влаштовані в сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу, «Дитина не одна»
18 Лютого, 2025 р., 15:19
Реєстр збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України («Реєстр») є першою складовою міжнародного компенсаційного механізму, що покликаний забезпечити відповідальність держави-агресора за шкоду, заподіяну внаслідок війни проти України.
18 Лютого, 2025 р., 10:06
Механізм забезпечення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення санаторно-курортними путівками осіб відповідно до Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про жертви нацистських переслідувань”, “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”, та виплати їм компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування визначено Порядком забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян та виплати їм компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187.
17 Лютого, 2025 р., 16:06
З метою допомоги внутрішньо переміщеним особам, які самостійно винаймають індивідуальне житло, Урядом розроблено низку інструментів державної підтримки, серед яких – можливість скористатися субсидією на оренду житла.
14 Лютого, 2025 р., 08:43
Нагадуємо: субсидію можуть тримати внутрішньо переміщені особи, які виїхали з окупованих російською федерацією регіонів або із зон бойових дій і не мають власного житла в умовно безпечних регіонах України, а їхнє житло знищене або непридатне для проживання і хочуть орендувати індивідуальне житло, але не мають достатньо коштів для цього орендують житло і витрачають на нього суттєву частину своїх доходів.
11 Лютого, 2025 р., 11:35
З початком війни багато українців були змушені покинути свої домівки та шукати прихистку в інших регіонах країни.
07 Лютого, 2025 р., 10:21
Управлінням соціального захисту населення Волноваської РДА забезпечено своєчасне проведення виплат державних соціальних допомог для мешканців Волноваського району за лютий 2025 року на загальну суму 8, 6 млн. грн.
07 Лютого, 2025 р., 10:07
ЗМІ та телеграм-канали поширили інформацію про можливе скасування виплат особам, які мають 2-гу або 3-тю групу інвалідності.
06 Лютого, 2025 р., 12:24
«Пакунок малюка»: Уряд підтримав постанову, розроблену Мінсоцполітики, відповідно до якої батьки немовлят цього року зможуть отримати грошову компенсацію за «Пакунок малюка». Вартість компенсації - 7689 грн. Ці кошти можна витратити на товари для дитини у 12,5 тисячах магазинах, які приєднались до монетизації “Пакунка малюка”.